Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Hiie naised Põrgupõhjal Hiie naised Põrgupõhjal Juulikuu teisel nädalal toimunud Põrgupõhja retk oli järjekorras juba kuueteistkümnes. Kolme päevane retk, milles osales 22 võistkonda, kulges Vigalast Eidaperre. Juba varakult oli registreerinud ennast retkele Naiskodukaitse Rapla ringkonna Hiie jaoskonna naiskond, et proovida tõsisemat retke kui Naiskodukaitse koormusmatk. Matkamine ← Eelmine Kui aru vajab pidamist, töö tegemist ja laul laulmist Järgmine → Haimres vorstirohtu ja kodulugu otsimas Hiie naised Põrgupõhjal

Hiie naised Põrgupõhjal

Kersti Ojamets 19. juulil 2014

Juulikuu teisel nädalal toimunud Põrgupõhja retk oli järjekorras juba kuueteistkümnes. Kolme päevane retk, milles osales 22 võistkonda, kulges Vigalast Eidaperre. Juba varakult oli registreerinud ennast retkele Naiskodukaitse Rapla ringkonna Hiie jaoskonna naiskond, et proovida tõsisemat retke kui Naiskodukaitse koormusmatk.

Loosi tahtel läksid ainukesed naised, hiiekad, rajale viimasena koosseisus: Kaidi Kauffeldt, Aivi Tarvis, Lea Karjane ja Kersti Ojamets. Esindaja Priit Karjane jäi ootama avaliku punkti kohtumist. Esimene päev kulges üle ootuste hästi, rajal õnnestus liikuda kiirelt ja ülesanded nagu näiteks selg ees liikumine, kauguse hindamine meditsiin ja granaadi heitmine olid meie jaoks sobivad.  Teise päeva hommikul oli üllatus suur, kui selgus, et ollakse 11. kohal.

Hiie naised Põrgupõhjal
Vasakult paremale: Kaidi, Kersti, Lea ja Aivi

Järgmise päeva start oli hommikul kel 05.00 Esimene ülesanne oli luure -ühel ruutkilomeetril tuli varjatult jälgida vaenlase tegevust. Ülesanne oli põnev, kuid jäime järgmisesse punkti minekul ajahätta. Viimasel päeval võtsime kolm  punkti viiest. Vastutegevus oli eriti aktiivne ja kahjus tuli sellel päeval loovutada kaks elutalongi. Lõpujooks Eidaperre Kassivõllimäele oli juba puhas lust, liikusime energiakõnnil ja kilomeetrid lendasid.

Lõpuprotokollis oli Hiie naiste võistkond 16. kohal. Kokku läbisime orienteeruvalt 110 km. Rada oli raske ja ilm väga palav, seda enam olime väga-väga õnnelikud  ja rahul, et meeskond vastu pidas ja hea tulemusega lõpetas.

FastLion CMS

Hiie naised Põrgupõhjal

Hiie naised Põrgupõhjal

Loosi tahtel läksid ainukesed naised, hiiekad, rajale viimasena koosseisus: Kaidi Kauffeldt, Aivi Tarvis, Lea Karjane ja Kersti Ojamets Esindaja Priit Karjane jäi ootama avaliku punkti kohtumist Juulikuu teisel nädalal toimunud Põrgupõhja retk oli järjekorras juba kuueteistkümnes. Kolme päevane retk, milles osales 22 võistkonda, kulges Vigalast Eidaperre. Juba varakult oli registreerinud ennast retkele Naiskodukaitse Rapla ringkonna Hiie jaoskonna naiskond, et proovida tõsisemat retke kui Naiskodukaitse koormusmatk.

Hiie naised Põrgupõhjal

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse