Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Risti Noored = noorkotkad ja kodutütred Ristil Risti Noored = noorkotkad Risti Noored on Risti kandi noored, kes on otsustanud valida noorkotkaste ja kodutütarde seiklusrikka elu. Selle võimaluse pakkusid välja NKK Risti jaoskonna noortetöö valdkonnast huvitatud liikmed. Järgmine → Ühe kogemuse võrra rikkamad Risti Noored = noorkotkad ja kodutütred Ristil

Risti Noored = noorkotkad ja kodutütred Ristil

Kerli Tael 14. veebr. 2020

Risti Noored on Risti kandi noored, kes on otsustanud valida

noorkotkaste ja kodutütarde seiklusrikka elu. Selle võimaluse pakkusid

välja NKK Risti jaoskonna noortetöö valdkonnast huvitatud liikmed.

Viimasel kohtumisel jaanuaris tehti ajurünnak, mille käigus selgitati välja rühmanimi. Mitmest valikust jäi sõelale Risti Noored.

Eelmise aasta maist alates on toimunud palju erinevaid sündmusi, milles Risti Noored on osalenud ja saanud end ka veidi proovile panna. Nii toimus esmaabi tutvustus Risti pargis, meeskonnamängud ning laskmisharjutused õhupüssist jm. Ühiselt külastati Eesti Vabadusvõitluse muuseumi Lagedil ning tagasiteel peeti piknik ja seigeldi Ääsmäe seiklusrajal. Sügisel osaleti Läänemaa noorkotkaste 2-päevases spordilaagris ning evakuatsiooniõppusel Orkaan evakueeritavatena. Tutvuti ka noorkotkaste ja kodutütarde veebilehtedega ning äpiga Ole valmis!.

Risti Noored = noorkotkad ja kodutütred Ristil
Rühmapilt Ääsmäel. / Foto Kerli Tael

Tagasiside käigus saime infot, millised tegevused noori huvitavad ja oleme veendunud, et üheskoos saame hakkama isamaa hoidmise ja kaitsmisega juba noorte tasandil - jalgrattamatk, telkimine, aardejaht, ellujäämine metsas, maastikumängud, tulel toidutegemine ja kuidas tuld teha looduses, puidust asjade meisterdamine, laskmine, miinirada, looduses olemine, ujumine, matkamine, noole- ja pallimängud. Kõik tegevused, mis noored kotkad ja kodutütred ette panid, toetavad iseseisvust, julgust, teotahet ning soovi vastutada ja panustada. Nad ei oota, käed rüpes, vaid tegutsevad.

Mitmetest muudest põnevatest tegevusest nagu orienteerumine maastikul, kodukoha ajalugu läbi seikluste, laskevõistlused, öörännakud, maakonna ja üle-eestilised nookotkaste ja kodutütarde laagrid on võimalus end proovile panna, endale tõestada, milleks ollakse üksi ja üheskoos suutelised. Paljude üldinimlike väärtuste kandmine ja andmine nagu vastutus- ja kohusetunne, julgus, sõbralikkus ja hoolivus on need, mida iga noor, tema pere ja riik vajab.

Risti Noored = noorkotkad ja kodutütred Ristil
Väike puhkehetk toimetamiste vahepeal. / Foto Kerli Tael.

Tasapisi teeme harjutusi ja tegeleme järgukatsete ettevalmistamisega ning liikmeks astumisega maikuus. Järgmisel koondusel 26.veebruaril Kaitseliidu majas Ristil toimub pidulik õhtu, kus noored valmistavad eesti traditsioonilisi suupisteid ning tutvuvad Kaitseliiduga ning kaitseliitlaste tegevusega Risti malevkonnas. Meie poolt esitatud turvalisuse projekt sai positiivse otsuse- Jehhuuu!!!! Seega on oodata põnevat ja seiklusrikast suve!

FastLion CMS

Risti Noored = noorkotkad

Risti Noored = noorkotkad

Viimasel kohtumisel jaanuaris tehti ajurünnak, mille käigus selgitati välja rühmanimi Mitmest valikust jäi sõelale Risti Noored Risti Noored on Risti kandi noored, kes on otsustanud validanoorkotkaste ja kodutütarde seiklusrikka elu. Selle võimaluse pakkusidvälja NKK Risti jaoskonna noortetöö valdkonnast huvitatud liikmed.

Risti Noored = noorkotkad ja kodutütred Ristil

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse