Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Raplas peeti ohutuspäeva Raplas peeti ohutuspäeva 24. augustil toimus Raplas Karmani poe ees ohutuspäev, kus mõistagi oli osalemas ka Naiskodukaitse Rapla ringkond. ← Eelmine Rapla jaoskonnal on nina juba üle laua ääre Järgmine → Raplast Rakverre ja tagasi Raplas peeti ohutuspäeva

Raplas peeti ohutuspäeva

Merike Tüür 28. augustil 2013

24. augustil toimus Raplas Karmani poe ees ohutuspäev, kus mõistagi oli osalemas ka Naiskodukaitse Rapla ringkond.

Ohutuspäeva eesmärgiks oli tõsta elanike teadlikkust õnnetuste ennetamisese ning õpetada õnnetuste korral käitumist, vähendades seeläbi inimestega juhtuvate õnnetuste arvu ning vigastuste ja traumade hulka.

Raplas peeti ohutuspäeva

See päev oli täis põnevust, teadmiste omandamist ja enese proovile panekut ülesannete täitmisel, kogudes vahvaid templeid, mis hiljem loosikasti pandi. Oma osa andsid Politsei, Päästeamet, Häirekeskus ja palju teisi, kes jagasid infomaterjali oma telkides. Nad näitasid läbi demonstratsioonesinemiste, kuidas käituda erinevates ohuolukordades ning kuidas on võimalik vältida erinevaid ohtilikke olukordi.

Oma panuse andis ka Naiskodukaitse. Meie Liisiga hoolitsesime selle eest, et meist ja meie tegemistest ja tegevusest võimalikult palju teada saadakse. Meie ringkonna tublid kokad valmistasid imemaitsvaid pannkooke, mis teadagi kõik ära söödi ja mida väga kiideti. Üritus läks igati korda ning tänada tuleb selle eest ilmataati, kes meile imelise ilma saatis.

Raplas peeti ohutuspäeva

FastLion CMS

Raplas peeti ohutuspäeva

Raplas peeti ohutuspäeva

Ohutuspäeva eesmärgiks oli tõsta elanike teadlikkust õnnetuste ennetamisese ning õpetada õnnetuste korral käitumist, vähendades seeläbi inimestega juhtuvate õnnetuste arvu ning vigastuste ja traumade hulka See päev oli täis põnevust, teadmiste omandamist ja enese proovile panekut ülesannete täitmisel, kogudes vahvaid templeid, mis hiljem loosikasti pandi 24. augustil toimus Raplas Karmani poe ees ohutuspäev, kus mõistagi oli osalemas ka Naiskodukaitse Rapla ringkond.

Raplas peeti ohutuspäeva

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse