Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Rapla ringkonnakogu Rapla ringkonnakogu 29 märts 2018 toimus Alus ringkonnakogu. Kinnitati aasta aruandeid ja vaadati tuleviku suunas ja püstitati uusi eesmärke, et meie inimesed oleksid veel tugevamad ja osavamad. märtsil lõppes Staabiassistendi baaskursus Järgmine → Rogain – annad sõrme ja tagasi enam ei saa Rapla ringkonnakogu

Rapla ringkonnakogu

Kaie Kensap-Kukk 30. märtsil 2018

29 märts 2018 toimus Alus ringkonnakogu.

Kinnitati aasta aruandeid ja vaadati tuleviku suunas ja püstitati uusi eesmärke, et meie inimesed oleksid veel tugevamad ja osavamad.

Rapla ringkonnakogu
Autor: Laura Reinsalu

Uued väljakutsed said ka värsked juhid, kes saavad ringkonna käekäigule nüüd oma panuse anda.

 

Rapla ringkonna esinaiseks valiti Maret Kollin Märjamaa jaoskonnast.

Rapla ringkonna ase-esinaiseks sai Gaida Kuuse Kaerepere jaoskonnast.

Neid toetavad uus juhatus liige Evelyn Gold Märjamaa jaoskonnast, Annika Tammus Kaerepere jaoskonnast ja Kaja Heinsaar Kaiu jaoskonnast.

Asendusliige on Kätlin Kiis Märjamaa jaoskonnast.

 

Selleks, et juhatus teaks, et neil kõik hästi on või kus saab veelgi paremini on ametis ka revisjonikomisjon, kes koosneb Laura Reinsalu Märjamaa jaoskonnast, Meidi Tiimus Rapla jaoskonnast ning värske liige Mari Kann Märjamaa jaoskonnast.

Asendusliige on Eda Toomet Kaiu jaoskonnast.

 

Naiskodukaitse keskkogule sõidavad ringkonda esindama peale esinaise ja ase-esinaise veel Kristel Kaasiku ja Kaja Heinsaar Kaiu jaoskonnast.

Ja tagalasse lubas ennast Triin Tähtla Kaerepere jaoskonnast.

 

 

Palju õnne uutele ametikandjatele. Soovin teile sõbralikke suhteid ja häid mõtteid.

 

Mina tänan kõiki, kes olid toeks ja abiks mulle sel kolmel aastal. Erilised tänud perele ja vanematel, kes võimaldasid teha seda, mida tegin.

 

Kaie Kensap-Kukk

 

 

FastLion CMS

Rapla ringkonnakogu

Rapla ringkonnakogu

Autor: Laura Reinsalu Uued väljakutsed said ka värsked juhid, kes saavad ringkonna käekäigule nüüd oma panuse anda Rapla ringkonna esinaiseks valiti Maret Kollin Märjamaa jaoskonnast 29 märts 2018 toimus Alus ringkonnakogu.Kinnitati aasta aruandeid ja vaadati tuleviku suunas ja püstitati uusi eesmärke, et meie inimesed oleksid veel tugevamad ja osavamad.

Rapla ringkonnakogu

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse