Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Rapla ringkonda juhib Nele Pernits Rapla ringkonda juhib Nele 15. juuni õhtul valiti Naiskodukaitse Rapla ringkonna uueks esinaiseks Nele Pernits. Palju õnne uuele esinaisele ja tugevat tahet ning jaksu järgneval kolmel aastal ringkonda vedada! juunil 2020 Alu mõisa juures ← Eelmine Me mäletame Järgmine → Hunt 2020: Kerge ei peagi olema, aga äge küll! Rapla ringkonda juhib Nele Pernits

Rapla ringkonda juhib Nele Pernits

Liina Langi 16. juunil 2020

15. juuni õhtul valiti Naiskodukaitse Rapla ringkonna uueks esinaiseks Nele Pernits. Palju õnne uuele esinaisele ja tugevat tahet ning jaksu järgneval kolmel aastal ringkonda vedada!

Nele on Naiskodukaitse liige alates aastast 2000, mil ta tudengina astus Tartu ringkonna liikmeks. Teadmine Naiskodukaitsest ja kindel soov liituda oli temas aga kasvanud juba palju varem.  Täna töötab ta Kaitseliidu koolis haridustehnoloogina ning muutusi läbivad õppekavad ja  internetti kolivad õpped on suuresti tema leib. Avalikud suhted, kodutütred ja õpetamine, need on Nelele olulisimad valdkonnad vabatahtlikuna. Ta teeb kõike alati südamega ja põhjalikult, eeldab kohusetunnet ning lubadustest kinnipidamist ka teistelt. „Ajapuudus ja lapsed ei saa olla takistuseks, kui olen otsustanud ja lubanud. Alati on mingi võimalus ja lapsed on ju ka meie elu osa,“ leiab ta. Nele on olnud jaoskondade esinaiseks nii Tartus, Raplas kui Märjamaal ning ringkonna esinaisena juhtinud varasemalt ka Tartu ringkonda.

Nele sõnas peale esinaiseks valimist järgmist:

„Ma annan endast esinaisena parima, et Naiskodukaitse Rapla ringkonnast saaks ühtne ja positiivne naiskond, kus iga liige tunneb ennast olulise ja väärtusliku osana suures riigikaitses.“

Rapla ringkonda juhib Nele Pernits
Suur osa ringkonnakogulistest 15. juunil 2020 Alu mõisa juures
← Eelmine
Me mäletame

FastLion CMS

Rapla ringkonda juhib Nele

Rapla ringkonda juhib Nele

Nele on Naiskodukaitse liige alates aastast 2000, mil ta tudengina astus Tartu ringkonna liikmeks Teadmine Naiskodukaitsest ja kindel soov liituda oli temas aga kasvanud juba palju varem 15. juuni õhtul valiti Naiskodukaitse Rapla ringkonna uueks esinaiseks Nele Pernits. Palju õnne uuele esinaisele ja tugevat tahet ning jaksu järgneval kolmel aastal ringkonda vedada!

Rapla ringkonda juhib Nele Pernits

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse