Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Rapla ringkond tähistas, kes teab mitmendat aastapäeva, Rapla ringkond tähistas, kes 11. augustil pidas Naiskodukaitse Rapla ringkond Alu mõisa uhkes miljöös oma aastapäeva, kas siis 91. -st või 25. -ndat, sõltub, millest arvestama hakata. Järgmine → Laste seikluspäev pakkus rahulolu mitut pidi Rapla ringkond tähistas, kes teab mitmendat aastapäeva,

Rapla ringkond tähistas, kes teab mitmendat aastapäeva,

Nele Pernits 12. augustil 2016

11. augustil pidas Naiskodukaitse Rapla ringkond Alu mõisa uhkes miljöös oma aastapäeva, kas siis 91.-st või 25.-ndat, sõltub, millest arvestama hakata.

Rapla ringkond tähistas, kes teab mitmendat aastapäeva,

Korraldaja Rapla jaoskond oli ette valmistanud lihtsa ja armsa kontsertaktuse, mida muutsid värvikamaks meie oma liikmete öeldud laused naiste ja Naiskodukaitsjaks olemise kohta. Kõiki neid silmi märjaks tegevaid mõtteteri saab lugeda siit. Peeti kõnesid ja tunnustati kõige tublimaid. Oli armas ja kodune „oma sünnipäev“.

Naiskodukaitse Rapla ringkonna esinaise Kaie Kensap-Kuke tervitussõnad ringkonna aastapäeval:

„Naiskodukaitse Rapla ringkond saab täna 91. aastaseks. Täitsa soliidses eas naisterahvas. Siiski ei kustu sära silmist ja aktiivsus meelest. Mis hoiab meid nii heas vormis? Pakun, et see on positiivsus ja  seesama aktiivne eluviis. Naiskodukaitsest leiad endale tegevust, mis hoiab sind vormis. Nii füüsiliselt kui vaimselt. Kohtad uusi inimesi, uusi mõtteid, uusi väljakutseid. Kõik need toovad su tavaelu rutiinist välja. Siin ei oota sa materiaalset kasu, vaid väärtuslikku aega, mis rikastaks su elu siin ilmas. Rikkuseks saab siin lugeda neidsamu kauneid, toredaid, rõõmsaid inimesi, kes leiavad üksteise jaoks aega. Kes teavad, et koostöö on edukuse võti. Kes teavad, et iga tund, mille naiskodukaitsele annad, toob mingil moel su ellu uusi kogemusi, mida oma elus kasutada saad ja palju muljeid, mida rääkida perele, sõpradele, lastelastele. Väikesed viperused meie eksisteerimises annavad aga võimaluse asju näha uues valguses, parendada, leida uusi teid, vaadata kastist välja. Need hoiavad su vaimu ärksana.

 

Naiskodukaitsesse kuulumine ei too sulle otseselt materiaalset heaolu. Pigem pühenduvad liikmed organisatsiooni tegevusele, kuna nad teavad, et see on õige ja moraalne käitumine. Sellegipoolest tuleks võtta kõiki tegevusi naiskodukaitses kui võimalust midagi juurde õppida, ennast arendada ja luua sidemeid. Kunagi ei või teada, mil tööalaselt näiteks Kaitseliidu kooli juhtimiskursus sulle  uued uksed avab, või tutvus naiskodukaitsest su katkise autoga enda juurde varjule võtab. Öeldakse, et Kaitseliit on turvavaip Eestile. Omamoodi turvavaip on organisatsioon ka meile, naiskodukaitsjatele, sest ükskõik, kus sa ka oled, alati on lähedal mõni naiskodukaitsja, kes sind hätta ei jäta.

 

Me kõik oleme kaunid, toredad ja tublid inimesed. Koos on seda aga veel kordades rohkem. Hoidkem iseennast ja üksteist. Nagu musketärid: Üks kõigi ja kõik ühe eest!“.

Rapla ringkond tähistas, kes teab mitmendat aastapäeva,

Ringkond on uhke ja rõõmus oma seekordsete tänusaajate ja tunnustatute üle:

 

Tänu avalike suhete ja kultuuri erialavõistlusel osalemise eest – Suivi Vaga, Gerli Kiis, Kätlin Kiis, Kaili Kont, Monika Paulsen

 

Tänu esmaabi erialavõistlusel osalemise eest – Aime Tuhkanen, Kaja Heinsaar, Reelika Rohuste

 

Tänu Naiskodukaitse Koormusmatkal ja Põrgupõhja retkel osalemise eest – Kersti Ojamets, Kaidi Kauffeldt, Maire-Anu-Liis Oidsalu, Lea Karjane

 

Tänu Naiskodukaitse võistkonnas Põrgupõhja retkel osalemise eest – Raino Remmel

 

Tänu Põrgupõhja retkel ja Admiral Pitka luurevõistlusel osalemise eest – Marju Prosin

 

Tänu Naiskodukaitse Koormusmatka võidu eest – Mervi Kreem

 

Tänu Naiskodukaitse Koormusmatka võidu, Põrgupõhja retkel ja Admiral Pitka luurevõistlusel osalemise eest – Evelyn Gold, Reelika Rohuste, Triin Tähtla

 

Rapla ringkonna kingitus – Küllike Kaljend

 

Rapla ringkonna meene – Maret Kollin

 

Rapla ringkonna tänukiri – Evelyn Gold, Merle Niinemets, Mervi Kreem, Annika Tammus, Leho Rohtla

 

Naiskodukaitse keskjuhatuse tänukiri - Piret Tamm, Jaan Kukk

 

Liiliaristi V klass – Eli Sukles, Kristel Teets, Triin Tähtla

 

Liiliaristi hõberist – major Meelis Pernits

 

Palju õnne kõigile tunnustatutele! Oleme teie üle uhked! Aitäh!!!!!

Rapla ringkond tähistas, kes teab mitmendat aastapäeva,

FastLion CMS

Rapla ringkond tähistas, kes

Rapla ringkond tähistas, kes

Korraldaja Rapla jaoskond oli ette valmistanud lihtsa ja armsa kontsertaktuse, mida muutsid värvikamaks meie oma liikmete öeldud laused naiste ja Naiskodukaitsjaks olemise kohta Kõiki neid silmi märjaks tegevaid mõtteteri saab lugeda siit 11. augustil pidas Naiskodukaitse Rapla ringkond Alu mõisa uhkes miljöös oma aastapäeva, kas siis 91.-st või 25.-ndat, sõltub, millest arvestama hakata.

Rapla ringkond tähistas, kes teab mitmendat aastapäeva,

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse