Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Meie folk. Meie kohvik. Meie kogukond. Meie folk Meie kohvik August on Märjamaal folgiaeg – aeg täis vanu sõpru, rohkelt rahvariietes inimesi, aeg täis mõnusat muusikat ja kohtumisi, see on lustlik ja vahva kogukonna üritus, kuhu juba mitmel aastal on oma osakese andnud ka Märjamaa naiskodukaitsjad. Sest teate mis? Meile meeldib kohvikut pidada! ← Eelmine Metsavendade radadel ja kassinaerist kaemas Järgmine → Rapla ringkond tähistas, kes teab mitmendat aastapäeva, Meie folk. Meie kohvik. Meie kogukond.

Meie folk. Meie kohvik. Meie kogukond.

Nele Pernits 12. augustil 2016

August on Märjamaal folgiaeg – aeg täis vanu sõpru, rohkelt rahvariietes inimesi, aeg täis mõnusat muusikat ja kohtumisi, see on lustlik ja vahva kogukonna üritus, kuhu juba mitmel aastal on oma osakese andnud ka Märjamaa naiskodukaitsjad.

Meie folk. Meie kohvik. Meie kogukond.

Võib-olla mõnel järgmisel aastal, kui tahtmine tuleb, võtavad Märjamaa naiskodukaitsjad endale mõne teise väljakutse või ülesande, aga siiani on meile meeldinud folgi ajal kohvikut pidada. Seda tegime me ka seekord, 6. august oli Naiskodukaitse kohviku päev. Tegime ohtralt eeltööd ning panime lubatud päeval ja ajal Märjamaa keskväljakule oma kohviku püsti. Ladusime leti pirukaid, kooke, muffineid ja muud head kraami täis. Eksootilisemate suupistetena pakkusime ka näiteks suvist sülti ja mõnusaid kanavardaid.

Meie folk. Meie kohvik. Meie kogukond.
Meie folk. Meie kohvik. Meie kogukond.

Naiskodukaitse kohvik ja folk üleüldse on alati olnud üks mõnus kohtumispaik. Piisab sul ainult leti juurde peatuma jääda, et mõne tuttava naiskodukaitsjaga juttu puhuda, kui juba tuleb mõni teine sõber, keda sa pole ammu näinud ja kellega koos sa meelsasti koos kohvi jood ja kooki proovid. Te pole veel sugugi vestlust lõpetanud, kui juba möödub ka kolmas sõber, kelle te ka kohvile hõikate ja juttu jätkub üha kauemaks ja kauemaks. Nii sai ka meie lett varasel pealelõunal tühjaks, pakkisime asjad ja kiirustasime koju, et jõuaks veel enne õhtust folgi peakontserti ennast natuke korrastada.

Meie folk. Meie kohvik. Meie kogukond.

Lisaks sellele, et me saime taas olla vahva osake kogukonnast, saime me ka teada, et meie kohvik on juba tuntud ning meid teatakse. Oleme ju varemalt alati ka kohapeal katlas suppi valmistanud ja see on inimestele väga meeldinud. Seekord me suppi ei teinud, kuna samal ajal toimus Raplamaal ka Admiral Pitka luureretk ja suur osa meie ressurssidest olid seal, siis püüdsime sel korral tagasihoidlikemate vahenditega hakkama saada. See aga ei takistanud inimesi sugugi meie kohvikus suppi tellimast ilma, et see meil üheski menüüs kirjas oleks olnud :). Siit järeldus, et Naiskodukaitse kohvik on meelde jäänud kui koht, kus saab lisaks koogile kindlasti ka kõhutäie head suppi.

Meie folk. Meie kohvik. Meie kogukond.

Aitäh kõigile külastajatele! Teie kiidusõnad tegid meele heaks ja kogutud raha paneme me viimse kui sendini kassasse, mille eest me ikka kogukonnale toredaid ettevõtmisi korraldame. Märjamaa folk on nüüdseks läbi, aga päris kindlasti ei jää see Märjamaa jaoskonna viimaseks kohvikuks. Sest teate mis? Meile meeldib kohvikut pidada!

FastLion CMS

Meie folk Meie kohvik

Meie folk Meie kohvik

Võib-olla mõnel järgmisel aastal, kui tahtmine tuleb, võtavad Märjamaa naiskodukaitsjad endale mõne teise väljakutse või ülesande, aga siiani on meile meeldinud folgi ajal kohvikut pidada Seda tegime me ka seekord, 6 August on Märjamaal folgiaeg – aeg täis vanu sõpru, rohkelt rahvariietes inimesi, aeg täis mõnusat muusikat ja kohtumisi, see on lustlik ja vahva kogukonna üritus, kuhu juba mitmel aastal on oma osakese andnud ka Märjamaa naiskodukaitsjad.

Meie folk. Meie kohvik. Meie kogukond.

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse