Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Rapla ringkond pidas aastapäeva Rapla ringkond pidas aastapäeva Naiskodukaitse Rapla ringkonna loomisest möödub tänavu augustikuus 94 ja taasloomisest 27 aastat. Tähtpäeva koguneti pidama koos peredega Paluküla Mäe turismitalusse. Kohal oli nii suuri kui väikeseid sünnipäevalisi kokku 90. Koos pidulistega lauldi regilaule ja löödi tantsu pärimusmuusik Maria Laatsapera juhendamisel ning nagu ühele korralikule sünnipäevale kohane, maiustati ka võrratu tordiga ← Eelmine Märjamaa naiste metsalaager juulikuumuses Järgmine → Rapla naised merega rinda pistmas Rapla ringkond pidas aastapäeva

Rapla ringkond pidas aastapäeva

Liina Langi 12. augustil 2019

Naiskodukaitse Rapla ringkonna loomisest möödub tänavu augustikuus 94 ja taasloomisest 27 aastat. Tähtpäeva koguneti pidama koos peredega Paluküla Mäe turismitalusse. Kohal oli nii suuri kui väikeseid sünnipäevalisi kokku 90.

Rapla ringkond pidas aastapäeva
Foto: Kalle Kollin

Tähtsa päeva puhul öeldi tunnustavaid ja häid sõnu nii küllatulnud Naiskodukaitse esinaise Airi Toominga kui ka Rapla maleva pealiku major Valjo Toominga poolt. Aastat analüüsis Rapla ringkonna esinaine Maret Kollin ja parimatele jagati tunnustusi. Naiskodukaitse pühaliku tõotuse andsid vastloodud Kohila jaoskonna naised Lili Kesa, Lea Kibuvits ja Liisi Juuse.

Palju õnne kõigile äramärgitutele ja suur aitäh olulise panuse eest!

Naiskodukaitse Liiliaristi V klass annetati Kersti Ojametsale ja Maire-Anu-Liis Oidsalule.

Naiskodukaitse keskjuhatuse tänukirjaga tunnustati Kaidi Kauffeldti ja Elma Reinartit.

Rapla ringkonna tänukirja said Eve Reose, Kaili Kont, Kätlin Kiis, Gerli Kiis, Nele Pernits, Laura Reinsalu, Ragne Falilejev ja Leili Männil.

Naiskodukaitse koormusmatkal saavutatud 3. koha eest tänati diplomi ja meenega Kaidi Kauffeldti, Kersti Ojametsa, Maire-Anu-Liis Oidsalu, Lea Karjast ja esindaja Mehis Oidsalu.

Diplomiga tänati Naiskodukaitse laskevõistlusel osalenuid: Ragne Falilejev, Eneli Lõhmus, Teele Smirnov ja esindaja Endel Kaasiku. Diplomi sai ka Kristel Kaasiku, kes tuli võistlustel vabariiklikuks meistriks!

Diplomi juhtide öörännakul osalemise eest pälvisid Maire-Anu-Liis Oidsalu, Kersti Ojamets ja Triin Tähtla.

Tänati ka Põrgupõhja XX retkel osalenuid: Kaidi Kauffeldt, Evelyn Gold, Reelika Rohuste, Aivi Tarvis ja esindaja Marko Ligi.

Rapla ringkonna esinaise Maret Kollini aastapäevakõnest jäi kõrvu ja meeltesse kumama mõte, et koos, ühises sünergias saadakse ja analüüsitakse uusi kogemusi ning ollakse tublid. Igaühe isiklik panus on selleks aga hindamatu ja julgelt oma ringkonna sees ja ka ringkonna eest välja astuda võiksid veelgi enamad liikmed. Naiskodukaitse ürituste raames saab aktiivne olla ka koos perega, olgu selleks hea näide kasvõi praegune pidupäev. Lõpetas ta aga mõttega, et me kõik kujundame naiskodukaitsjate ühise näo ja olgu ses näos siis vaid naerukurdudega silmad!

Rapla ringkond pidas aastapäeva
Foto: Kalle Kollin
Rapla ringkond pidas aastapäeva
Foto: Kalle Kollin

Piduliku koosviibimise taustal käis talu maadel vilgas tegevus - lapsed ja pereliikmed grillisid, uudistasid Mäe talu uhket loomaseltskonda eesotsas lõbusate alpakadega ning lärmakate hanedega ning jalutasid kiikede ja tiikidega toredal õuealal. Suurel puust piraadilaeval võtsid väiksemad pidulised üles tõeliselt seikluslikud müramistuurid. Koos pidulistega lauldi regilaule ja löödi tantsu pärimusmuusik Maria Laatsapera juhendamisel ning nagu ühele korralikule sünnipäevale kohane, maiustati ka võrratu tordiga

FastLion CMS

Rapla ringkond pidas aastapäeva

Rapla ringkond pidas aastapäeva

Foto: Kalle Kollin Tähtsa päeva puhul öeldi tunnustavaid ja häid sõnu nii küllatulnud Naiskodukaitse esinaise Airi Toominga kui ka Rapla maleva pealiku major Valjo Toominga poolt Aastat analüüsis Rapla ringkonna esinaine Maret Kollin ja parimatele jagati tunnustusi Naiskodukaitse Rapla ringkonna loomisest möödub tänavu augustikuus 94 ja taasloomisest 27 aastat. Tähtpäeva koguneti pidama koos peredega Paluküla Mäe turismitalusse. Kohal oli nii suuri kui väikeseid sünnipäevalisi kokku 90.

Rapla ringkond pidas aastapäeva

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse