Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Rapla ringkond panustas veteranide toetuseks südamega Rapla ringkond panustas veteranide Täna lõppes heategevuslik sinilillekampaania Anname au!, mis kestis terve aprillikuu. Rapla ringkond kogus Anname au! kampaaniasse 1001 eurot ja kampaaniasse panustas 25 vabatahtlikku naiskodukaitsjat. ← Eelmine Alus toimus Rapla ringkonnakogu Järgmine → Märjamaa naiskodukaitsjad pidasid metsaistutustalguid Rapla ringkond panustas veteranide toetuseks südamega

Rapla ringkond panustas veteranide toetuseks südamega

Reelika Rohuste 30. aprillil 2020

Täna lõppes heategevuslik sinilillekampaania Anname au!, mis kestis terve aprillikuu. Rapla ringkond kogus Anname au! kampaaniasse 1001 eurot ja kampaaniasse panustas 25 vabatahtlikku naiskodukaitsjat.

Rapla ringkond panustas veteranide toetuseks südamega

Arvestades, et samal ajal oli Eestis eriolukord ning lähikontakt inimeste vahel oli keelatud, siis tegemist on suure annetusega. Rapla naiskodukaitsjad on väga nutikad ja leidsid lahendusi, kuidas sinililletooteid annetuste vastu kontaktivabalt üle anda. Täpselt 1001 euro suurusele annetusele andsid hoogu juurde käesoleval aastal Anname au! embleemid, mida varasematel aastatel ei olnud ning sellel aastal olid annetajate seas ühed populaarsemad. Kõigile soovijatele embleeme ei jagunudki, aga järgmine aasta on taas võimalus. Heategevuskampaania sinilill tähistab tänu ja tunnustust Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veteranidele ning nende lähedastele.

Tulu läheb Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingule. Tänavused annetused aitavad Kuressaare Haiglal soetada vajalikke seadmeid, MTÜ Peaasjadel jätkata tegevust vaimse tervise edendamisel, Narva linnal rajada välijõusaali ning Eesti Invaspordi Liidul viia läbi istevõrkpalli treeninguid ning osaleda võistlustel. Täname kõiki annetajaid ja annetuste kogujaid.

FastLion CMS

Rapla ringkond panustas veteranide

Rapla ringkond panustas veteranide

Arvestades, et samal ajal oli Eestis eriolukord ning lähikontakt inimeste vahel oli keelatud, siis tegemist on suure annetusega Rapla naiskodukaitsjad on väga nutikad ja leidsid lahendusi, kuidas sinililletooteid annetuste vastu kontaktivabalt üle anda Täna lõppes heategevuslik sinilillekampaania Anname au!, mis kestis terve aprillikuu. Rapla ringkond kogus Anname au! kampaaniasse 1001 eurot ja kampaaniasse panustas 25 vabatahtlikku naiskodukaitsjat.

Rapla ringkond panustas veteranide toetuseks südamega

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse