Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Rapla naiskond käis Piirsalus laskmas Rapla naiskond käis Piirsalus 14. 04. 2012 käis 6-liikmeline seltskond Raplamaalt Piirsalus naiskodukaitse laskmisvõistlustel. Võistluste toimumiskohas oli kunagine Piirsalu raketibaas. ← Eelmine Kõhud hiina toidust punni Järgmine → Sügavuti meenutades Rapla naiskond käis Piirsalus laskmas

Rapla naiskond käis Piirsalus laskmas

Triin Tähtla 16. aprillil 2012

14.04.2012 käis 6-liikmeline seltskond Raplamaalt Piirsalus naiskodukaitse laskmisvõistlustel. Võistluste toimumiskohas oli kunagine Piirsalu raketibaas.

Võiskonda kuulusid püssilaskjad Liilia Kesküla ja Kristel Kaasiku ja püstolilaskjad Kristel Kesküla ning Triin Tähtla. Treenerina oli kaasas Endel Kaasiku, seltskonda sõidutas Villu Susi.

Võistlus toimus sportrelvadest ja oli nii võiskondlik kui individuaalne arvestus.

Püssiharjutus koosnes kolmest osast: lamades, püsti ja põlvelt, milleks aega anti vastavalt 8, 10 ja 12 minutit. Laskekaugus 50 meetrit.

Püstoliharjutus koosnes samuti kolmest osast: kõigepealt 6 minutit ja 10 lasku, siis 4 minutit ja 10 lasku ja lõpuks 2 minutit ja 10 lasku. Laskekaugus 25 meetrit.

Rapla naiskond käis Piirsalus laskmas
Meie vapper naiskond: vasakult Kristelid, Liilia ja Triin.

Lõunaks olid Lääne ringkonna naised valmistanud maitsva ühepajatoid ja magustoiduks pakuti rosinakringlit. Päev iseenesest oli tore, aga ilm ei tahtnud meie toredat üritust soosida. Tuul oli nii vali, et raske oli relva märklehe suunas paigal hoida. Arvatavasti läksid nii mõnelgi laskjal lasud sellepärast mööda, et tuul puhus nad lihtsalt minema.

Huvitav on aeg ajalt sattuda Eestimaa pinnal kohtadesse, kus sa ei ole mitte kunagi käinud, ning avastada midagi uut ja põnevat.

Rapla ringkonna naised saavutasid laskevõistlusel võistkondlikult tubli 8. koha. Individuaalarvestuses saavutas püssilaskmises Kristel Kaasiku 18. ja Liilia Kesküla 24. koha. Püstolilaskmises oli Triin Tähtla 3. ja Kristel Kesküla 11.

Järgmine →
Sügavuti meenutades

FastLion CMS

Rapla naiskond käis Piirsalus

Rapla naiskond käis Piirsalus

Võiskonda kuulusid püssilaskjad Liilia Kesküla ja Kristel Kaasiku ja püstolilaskjad Kristel Kesküla ning Triin Tähtla Treenerina oli kaasas Endel Kaasiku, seltskonda sõidutas Villu Susi 14.04.2012 käis 6-liikmeline seltskond Raplamaalt Piirsalus naiskodukaitse laskmisvõistlustel. Võistluste toimumiskohas oli kunagine Piirsalu raketibaas.

Rapla naiskond käis Piirsalus laskmas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse