Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Rapla naiskodukaitsjad on maleva kolmandad saalihokis Rapla naiskodukaitsjad on maleva Pühapäeval, 18. märtsil, toimus Kaitseliidu Rapla Maleva spordipäev. Osaleda sai kolmel võistlusalal: sõudeergomeetri tõmbamises, õhupüssi laskmises ja saalihokis. Meie naised osalesid kõigil aladel. ← Eelmine Õnn on meie enda teha ehk Klaasikillumäng Rapla jaoskonna naisteõhtul Järgmine → Rapla ringkonnas on uued tuuled või tormid Rapla naiskodukaitsjad on maleva kolmandad saalihokis

Rapla naiskodukaitsjad on maleva kolmandad saalihokis

Kristel Kaasiku 19. märtsil 2012

Pühapäeval, 18. märtsil, toimus Kaitseliidu Rapla Maleva spordipäev. Osaleda sai kolmel võistlusalal: sõudeergomeetri tõmbamises, õhupüssi laskmises ja saalihokis. Meie naised osalesid kõigil aladel.

Sõudeergomeetril ja õhupüssis oli naistel ja meestel eraldi arvestus. Naistearvestuses võitis sõudeergomeetri Kristel Kesküla, teine oli Triin Tähtla ja kolmas Liilia Kesküla. Õhupüssi laskmise võitis naistest Kristel Kaasiku, teine oli Triin Tähtla ja kolmas Liilia Kesküla.

Rapla naiskodukaitsjad on maleva kolmandad saalihokis

Saalihokis võisteldi ühes arvestuses koos meestega. Rapla ringkonna esindus sai sedapuhku väga tubli  kolmanda koha.  Viimasel võistlusel novembris jäädi viiendaks ja aasta tagasi toimunud spordipäeval lausa viimaseks.  Seega areng oli märgatav ja kõik võistelnud naised väga tublid. Sedapuhkugi läks esimene mäng nagu ikka sisseelamiseks. Teine võideti, olles vahepeal oma strateegiat muutnud. Päeva alguses oldi kindlad, et mängida tuleb kaks mängu ja siis ootab kojuminek,  aga võta näpust. Peale õnnestunud algust tuli veel kaks mängu mängida. Kolmanda mängu algus oli paljutõotav. Teisel poolajal sai aga väsimus naistest võitu ja mis seal salata - vastane oli eelmise aasta võitja. Ette rutates võib öelda, et nad võitsid ka sel aastal. Jäigi veel mängida kolmanda ja neljanda koha mäng. Naiste õnneks oli vastane väga väsinud, kuna nad olid just lõpetanud mängu ja pidid kolme minutiga ennast välja puhkama. Naistele anti kolm punkti edumaad. Vastane mängiti lihtsalt oma kaitsemänguga üle.

Naiskodukaitse tegi ka seekord võitja võistkonnale auhinnaks tordi, mida nood jagasid sõbralikult ka teistega. Nüüd ei jää muud üle, kui novembrikuiseks võistluiseks harjutama hakata. Võit on juba käega katsuda. :)

Naiskodukaitse võistkonnas lõid kaasa Liilia Kesküla, Kristel Kesküla, Triin Tähtla, Piret Peterson, Ave Ummalas, Kristel Kaasiku, Annika Tammus.

FastLion CMS

Rapla naiskodukaitsjad on maleva

Rapla naiskodukaitsjad on maleva

Sõudeergomeetril ja õhupüssis oli naistel ja meestel eraldi arvestus Naistearvestuses võitis sõudeergomeetri Kristel Kesküla, teine oli Triin Tähtla ja kolmas Liilia Kesküla Pühapäeval, 18. märtsil, toimus Kaitseliidu Rapla Maleva spordipäev. Osaleda sai kolmel võistlusalal: sõudeergomeetri tõmbamises, õhupüssi laskmises ja saalihokis. Meie naised osalesid kõigil aladel.

Rapla naiskodukaitsjad on maleva kolmandad saalihokis

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse