Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Rapla naiskodukaitsjad läbisid lumise Valge Laeva Rapla naiskodukaitsjad läbisid lumise Naiskodukaitse Rapla ringkonna neljaliikmeline võistkond osales 2. -3. aprillil Läänemaal Martna ja Kullamaa vallas läbi viidud patrullvõistlusel Valge Laev. Võistkonna liige Kristel Kesküla ütles pärast võistlust, et sel talvel ta enam metsa ei lähe - sedavõrd raskeks hindab Kristel lumistes oludes läbitud rännakut. ← Eelmine Naised Rapla Maleva spordipäeval Järgmine → Mõtteid Rapla Ringkonna aktiivi kokkusaamisest Kaius Rapla naiskodukaitsjad läbisid lumise Valge Laeva

Rapla naiskodukaitsjad läbisid lumise Valge Laeva

Kaire Soomets 6. aprillil 2011

Naiskodukaitse Rapla ringkonna neljaliikmeline võistkond osales 2.-3. aprillil Läänemaal Martna ja Kullamaa vallas läbi viidud patrullvõistlusel Valge Laev. Võistkonna liige Kristel Kesküla ütles pärast võistlust, et sel talvel ta enam metsa ei lähe - sedavõrd raskeks hindab Kristel lumistes oludes läbitud rännakut.

Rapla naiskodukaitsjad läbisid lumise Valge Laeva
Stardis: (Vasakult) Aivi Tarvis, Milvi Kruustalu, Liilia Kesküla, KristelKesküla.

Rapla ringkonda esindas naiskond kooseisus: Kristel Kesküla, Liilia Kesküla, Aivi Tarvis ja Milvi Kruustalu. Kolm esimest naist on tegevad Kaerepere jaoskonnas, Milvi kuulub Rapla jaoskonna ridadesse. Rapla naiskodukaitsjad olid üks kolmest naistevõistkonnast, kes rännaku läbisid. Kokku lõpetas 13 võistkonda, kuid alustas 20.

Rajal oldi kokku ligikaudu 21,5 tundi - alustati laupäeval kell 12.10 ning lõpetati pühapäeval 10.30. "Kuigi plaanikohaselt oli rännaku pikkus ligikaudu 40 kilomeetrit, usun, et läbisime ligi poole rohkem," pakkus Kristel metsaretke pikkust. Raskeks muutis rännaku mõistagi lumi. "Selline - astud ja vajud läbi lumi, mis jalgadele suure koormuse paneb," selgitas Kristel ja lisas, et kuigi nüüd on loomulikult hea ja positiive tunne mõelda Valgele Laevale kui väärt kogemusele, mis pani iseenda võimed proovile, metsa seiklema vähemalt sel talvel enam ei kipu. Kristel märkis, et kõige suurem võit oli rajal iseenda üle, et ei antud alla raskustele ja mindi lõpuni.

Kristeli sõnul ütles ka Erna retke kogemusega võistkonnakaaslaane Milvi, et Erna on tänavuse Valge Laeva kõrval lihtsalt üks väike metsaretk.

FastLion CMS

Rapla naiskodukaitsjad läbisid lumise

Rapla naiskodukaitsjad läbisid lumise

Stardis: (Vasakult) Aivi Tarvis, Milvi Kruustalu, Liilia Kesküla, Kristel Kesküla Rapla ringkonda esindas naiskond kooseisus: Kristel Kesküla, Liilia Kesküla, Aivi Tarvis ja Milvi Kruustalu Naiskodukaitse Rapla ringkonna neljaliikmeline võistkond osales 2.-3. aprillil Läänemaal Martna ja Kullamaa vallas läbi viidud patrullvõistlusel Valge Laev. Võistkonna liige Kristel Kesküla ütles pärast võistlust, et sel talvel ta enam metsa ei lähe - sedavõrd raskeks hindab Kristel lumistes oludes läbitud rännakut.

Rapla naiskodukaitsjad läbisid lumise Valge Laeva

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse