Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naised Rapla Maleva spordipäeval Naised Rapla Maleva spordipäeval 12. märtsil toimus Valtu spordimajas taas üle pika aja Rapla Maleva spordipäev. Osaleda võisid kõik maleva ja eriorganisatsioonide liikmed koos oma peredega. Võistlusaladeks olid saalihoki, kangi rinnalt surumine, sangpommi tõstmine ja sõude-ergomeetri tõmbamine. ← Eelmine Põhja piirkonna koormusmatka võitis Harju ringkonna võistkond Järgmine → Rapla naiskodukaitsjad läbisid lumise Valge Laeva Naised Rapla Maleva spordipäeval

Naised Rapla Maleva spordipäeval

Kristel Kaasiku 17. märtsil 2011

12. märtsil toimus Valtu spordimajas taas üle pika aja Rapla Maleva spordipäev. Osaleda võisid kõik maleva ja eriorganisatsioonide liikmed koos oma peredega. Võistlusaladeks olid saalihoki, kangi rinnalt surumine, sangpommi tõstmine ja sõude-ergomeetri tõmbamine.

Naised Rapla Maleva spordipäeval

Neil, kes ei soovinud võistelda, oli võimalus osaleda vesiaeroobikas, lasta noptelit ja lihtsalt teistele kaasa elada.

Meie ringkonna tublid naised panid välja saalihokivõistkonna ja astusid meestega koos palliplatsil lahingusse. Saalihokis oli kokku viis võistkonda. Naised said mängida kaks mängu, mis mõlemad küll kaotati 1/9 ja 0/12, aga sellest hoolimata ei antud meestele lihtsat võitu, vaid pingutati lõpuni.

Sangpommi tõstmises ja rinnalt surumises naised ei osalenud. Sõude-ergomeetri tõmbamises oli naistel ja meestel eraldi arvestus. Parim naine Kristel Kesküla Kaerepere jaoskonnast sõitis välja aja 1,47. Teine oli Ivi Haas Kaiu jaoskonnast ajaga 1,55 ja kolmas Kristel Kaasiku samuti Kaiu jaoskonnast ajaga 1,58.

Kokku osales spordipäeval 9 naiskodukaitsjat. Oli igati tore, tegus ja sportlik laupäev, kus leidus kõigile meelepärast tegevust. Maleva pealik mjr Arni Ilves lubas oma avakõnes, et see ei jää ühekordseks ürituseks, vaid hakkab toimuma igal aastal märtsikuu teisel laupäeval. Siit ka üleskutse kõigile naistele hakata ennast juba praegu tasapisi spordiga harjutama, et juba aasta pärast iseennast võita.

FastLion CMS

Naised Rapla Maleva spordipäeval

Naised Rapla Maleva spordipäeval

Neil, kes ei soovinud võistelda, oli võimalus osaleda vesiaeroobikas, lasta noptelit ja lihtsalt teistele kaasa elada Meie ringkonna tublid naised panid välja saalihokivõistkonna ja astusid meestega koos palliplatsil lahingusse 12. märtsil toimus Valtu spordimajas taas üle pika aja Rapla Maleva spordipäev. Osaleda võisid kõik maleva ja eriorganisatsioonide liikmed koos oma peredega. Võistlusaladeks olid saalihoki, kangi rinnalt surumine, sangpommi tõstmine ja sõude-ergomeetri tõmbamine.

Naised Rapla Maleva spordipäeval

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse