Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Rapla naised tegid sushit ja plaane Rapla naised tegid sushit Rapla jaoskonna liige, tõsine aktivist ja muidu igati lõbus, tore neiu Helmi vaatas, et jaoskonna naised on kuidagi laisaks läinud ja hakkavad vaikselt „paisuma“… viimane aeg naistele midagi tervislikku/ moodsat ja maitsvat õpetada. ← Eelmine Rogain – annad sõrme ja tagasi enam ei saa Järgmine → Muljeid baasväljaõppe sõdurioskuste moodulilt Rapla naised tegid sushit ja plaane

Rapla naised tegid sushit ja plaane

Triin Tõitoja 6. aprillil 2018

Rapla jaoskonna liige, tõsine aktivist ja muidu igati lõbus, tore neiu Helmi vaatas, et jaoskonna naised on kuidagi laisaks läinud ja hakkavad vaikselt „paisuma“… viimane aeg naistele midagi tervislikku/ moodsat ja maitsvat õpetada.

Rapla naised tegid sushit ja plaane

Mõeldud tehtud, ja juba olidki jaoskonna naiste postkastides kutsed sushi õhtule. Kuidas sellisele kutsele ei ütled? Väga hea seltskond ja süüa saab ka veel :) oleks keegi mulle öelnud, et sellise õhtuga kaasneb võimas kõhulihaste treening naeru näol … uhhh, ikka veel kisub suunurgad üles, kui sellele kvaliteetajale mõtlen, mis koos sai veedetud.

Rapla naised tegid sushit ja plaane

Naised suudavad ju mitut asja korraga teha, see teaduslikult tõestatud:) Samal ajal, kui sushit vastavalt oma maitsele endale kokku keerasime, sai paika pandud jaoskonna tegevuskava …. järgmiseks sammuks saab 150 km Maa ja Mere piiril läbimist ja ega sellest meile küll ei ole, juba registreerisime end Narva Enegiajooksule.

Rapla naised tegid sushit ja plaane

Kui sushi valmima hakkas, siis läks eriti lõbusaks ja plaanid veel suuremaks, kui poleks pidurit tõmmanud, siis poleks enam ühte päeva endale ..  Sellised on Rapla jsk naised, kui neile võimalus anda ja kui maitse suus, siis pole enam midagi teha;). Isekeskis naersime, et niimoodi saavad meist veel kõvad konkurendid Eesti Olümpiakoondisele, aga meie suurim erinevus seisneb selles, et meie ei tee seda teistele vaid iseendile ja vabatahtlikena.

FastLion CMS

Rapla naised tegid sushit

Rapla naised tegid sushit

Mõeldud tehtud, ja juba olidki jaoskonna naiste postkastides kutsed sushi õhtule Kuidas sellisele kutsele ei ütled? Väga hea seltskond ja süüa saab ka veel :) oleks keegi mulle öelnud, et sellise õhtuga kaasneb võimas kõhulihaste treening naeru näol … uhhh, ikka veel kisub suunurgad üles, kui sellele kvaliteetajale mõtlen, mis koos sai veedetud Rapla jaoskonna liige, tõsine aktivist ja muidu igati lõbus, tore neiu Helmi vaatas, et jaoskonna naised on kuidagi laisaks läinud ja hakkavad vaikselt „paisuma“… viimane aeg naistele midagi tervislikku/ moodsat ja maitsvat õpetada.

Rapla naised tegid sushit ja plaane

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse