Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Muljeid baasväljaõppe sõdurioskuste moodulilt Muljeid baasväljaõppe sõdurioskuste moodulilt Nädalavahetusel toimus Rapla ringkonnas sõdurioskuste baasväljaõpe. Naised kommenteerisid kursust nii: ← Eelmine Rapla naised tegid sushit ja plaane Järgmine → Onu Raiu seltsis Tšukotkale ja ümber Baikali Muljeid baasväljaõppe sõdurioskuste moodulilt

Muljeid baasväljaõppe sõdurioskuste moodulilt

Reelika Rohuste 10. aprillil 2018

Nädalavahetusel toimus Rapla ringkonnas sõdurioskuste baasväljaõpe. Naised kommenteerisid kursust nii:

Muljeid baasväljaõppe sõdurioskuste moodulilt

Maie: „Mulle meeldis kursus, kus õppisin uusi asju. Kõige olulisem minu jaoks oli kompassi kasutamine. Käsiraadiojaam ja side oli ka huvitav, peaasi, et ei eksi. Meik oli muidugi hea. Uued tutvused. Üldiselt oli lahe, mulle meeldis!“.

Liina: „Ma olen väga rahul korraldusliku poolega - kõik sujus ja koolituse ülesehitus oli suurepärane. Rapla ringkonna instruktor oli tublisti meie eest hoolitsenud - varustuse tassimine jms. Väga hästi ja selgelt edastas informatsiooni kohapeal - see on küll väike asi, aga oluline osalejatele.

Tagasisidelehele kirjutasin ka, palju jaksasin. Sain positiivse kogemuse - topograafia instruktor jättis mulle tõsise elamuse. Olen ise koolitaja ja tean, kui raske on grupist korralikult "üle käia", temal õnnestus see mängeldes ja aine edastamine oli äärmiselt põhjalik. Kõikidele naistele jõudis sisu kohale ja ta ei unustatud ka tunnustamist. Kõik oli priima, ma olen muidu kriitiline inimene ja ei karda asju öelda, aga see nädalavahetus oli tõsiselt plussmärgiga. SOKist mõtlen jätkuvalt ja kui ma nüüd suutsin veenev olla ning edasine ei hirmuta Ave Ingritit ära, siis on meid minemas ehk kaks...“.

FastLion CMS

Muljeid baasväljaõppe sõdurioskuste moodulilt

Muljeid baasväljaõppe sõdurioskuste moodulilt

Maie : „Mulle meeldis kursus, kus õppisin uusi asju Kõige olulisem minu jaoks oli kompassi kasutamine Nädalavahetusel toimus Rapla ringkonnas sõdurioskuste baasväljaõpe. Naised kommenteerisid kursust nii:

Muljeid baasväljaõppe sõdurioskuste moodulilt

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse