Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Rapla naised saavutasid üle-eestilisel Naiskodukaitse koormusmatkal kolmanda koha Rapla naised saavutasid üle-eestilisel Koormusmatk toimus Tartumaal ning algas reedel ja lõppes pühapäeval. Kogu see aeg veedeti metsas ja hakkama tuli saada vaid kaasavõetud varustusega, sest igasugune kõrvaline abi on keelatud. ← Eelmine Teeme ära! - inimeselt inimesele Järgmine → Hunt ulgus jälle Rapla naised saavutasid üle-eestilisel Naiskodukaitse koormusmatkal kolmanda koha

Rapla naised saavutasid üle-eestilisel Naiskodukaitse koormusmatkal kolmanda koha

Reelika Rohuste 21. mail 2019

Koormusmatk toimus Tartumaal ning algas reedel ja lõppes pühapäeval. Kogu see aeg veedeti metsas ja hakkama tuli saada vaid kaasavõetud varustusega, sest igasugune kõrvaline abi on keelatud.

Rapla naiskonda kuulusid Kersti Ojamets, Maire-Anu-Liis Oidsalu, Kaidi Kauffeldt ja Lea Karjane, esindaja Mehis Oidsalu. Nendele samadele naistele oli see juba kuues järjestikune koormusmatkal osalemine.

Seekordne koormusmatk oli füüsiliselt raske, sest kontrollpunktide vahepeal liikumiseks oli jäetud niivõrd vähe aega ning mitmesse punkti pidi joostes minema. Kui katkestanuid naiskondi oli osalejatest peaaegu pooled, siis meie naised võitlesid lõpuni neljakesi koos. Isegi kui tundus, et peaaegu kõik ülesanded, ka lihtsana tunduvad, ei õnnestunud seekord üldse, siis nad olid väga-väga üllatunud, kui kuulsid, et tegelikkuses võideti vääriline III koht.

Rapla naised saavutasid üle-eestilisel Naiskodukaitse koormusmatkal kolmanda koha
Fotod: Eha Jakobson

Rapla ringkonna hiiekaid, nii neid kutsutakse, sest kõik naised kuuluvad Hiie jaoskonda, tuntakse kui väga ühtehoidvat ja võimsa meeskonnavaimuga naiskonda. Tihti ongi militaarmatkade edu võti vaimses vastupidavuses, just positiivselt meelestatus viib sihile.

Ise nad mõtlevad, et ei teagi, mis neile rohkem meeldib, kas koos tegemine ja ettevalmistus või matk ise. Kersti Ojamets ütleb, et keeruline selles kompotis aru saada, aga tunne on alati hea. Kuigi nad mõlgutavad mõtteid, et seekordne koormusmatk oli viimane, siis kes teab, sest kunagi alustades saavutati samuti III koht nagu tänavu ja ehk on see märk hoopis uue ringi alguse kohta.

Järgmine →
Hunt ulgus jälle

FastLion CMS

Rapla naised saavutasid üle-eestilisel

Rapla naised saavutasid üle-eestilisel

Rapla naiskonda kuulusid Kersti Ojamets, Maire-Anu-Liis Oidsalu, Kaidi Kauffeldt ja Lea Karjane, esindaja Mehis Oidsalu Nendele samadele naistele oli see juba kuues järjestikune koormusmatkal osalemine Koormusmatk toimus Tartumaal ning algas reedel ja lõppes pühapäeval. Kogu see aeg veedeti metsas ja hakkama tuli saada vaid kaasavõetud varustusega, sest igasugune kõrvaline abi on keelatud.

Rapla naised saavutasid üle-eestilisel Naiskodukaitse koormusmatkal kolmanda koha

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse