Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Rapla naised ristasid malevaga hokikepid Rapla naised ristasid malevaga Pühapäeval, 27. novembril, peeti maha Kaitseliidu Rapla Maleva järjekorras juba teine saalihoki võistlus. Kokku püüdis endast parima anda kuus võiskonda - neli Kaitseliidu meeskonda, Kodutütarde ja Noorkotkaste segavõiskond ning Naiskodukaitse naiskond. ← Eelmine Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab Järgmine → Meditsiinigrupp kohtus Kaius Rapla naised ristasid malevaga hokikepid

Rapla naised ristasid malevaga hokikepid

Kristel Kaasiku, Nele Sarrapik 30. nov. 2011

Pühapäeval, 27. novembril, peeti maha Kaitseliidu Rapla Maleva järjekorras juba teine saalihoki võistlus. Kokku püüdis endast parima anda kuus võiskonda - neli Kaitseliidu meeskonda, Kodutütarde ja Noorkotkaste segavõiskond ning Naiskodukaitse naiskond.

Rapla naised ristasid malevaga hokikepid

Naiste esimese mängu kohta ei saa just öelda, et see kõige paremini oleks läinud, sest ilmselgelt nappis naiskonnal kokkumängu kogemust. Teine mäng see-eest tuli juba tunduvalt paremini välja. Oli näha, et Naiskodukaitsjad andsid väljakul endast kõik ja rohkemgi veel. On põhjust ise enda üle uhke olla küll. Hea ja positiivse tõuke andis ka see, et malevlane Tarmo Tammus hakkas vabatahtlikult naistele treeneriks ja mehed tribüünil elasid hoogsalt kaasa. 

Naistest käisid väljakul ja väärivad igaüks suurt kiitust Kristel ja Liilia Kesküla, Piret Peterson, Margit Siniroht, Annika Tammus, Talvi Tuhkanen, Ave Ummalas, ja Kristel Kaasiku. Pireti jaoks näiteks oli see esimene kord üldse mängida saalihokit. Ja Liilia oli küll taas väravas, aga seekord pidi ta kandma kiivrit, vastavaid kaitsmeid ja olema käpukil maas. Viimast siis seetõttu, et erinevalt märtsis toimunud võistlustest, olid sedapuhku kasutusel päris saalihoki väravad ja ametlik kohtunik. Seda väravavahi imevarustust nägi Liilia esimest korda alles võistlustepäeval, aga nagu arvata võiski, tegi ta sellest hoolimata lihtsalt super-esituse.

Võistlustel osalenud Rapla Maleva staabiülem major Meelis Pernits hindas naisvõistkonna seekordse panuse erakordselt tubliks ja kiitis silmnähtavat arengut võrreldes varasemaga. Rõõmuga võib tõdeda, et see kõnealune suur areng, ei jäänud endalgi märkamata. Ja muidugi oli üleüldse hea meel lihtsalt selle üle, et üldse Naiskodukaitse võiskonna välja panime.

Üllatusena tegid naiskodukaitsjad võitjavõistkonnale auhinnaks küpsisetordi, mille seekord teenisid välja Sisekaitsekompanii mehed. Eks salamisi ju lootsime-tegime nalja, et tort võiks tegijatele jääda, aga sedapuhku tuli tugevamatele alla vanduda.

Aga eks jätkame võitlust, kuni tort ükskord meile saab:)

 

Fotosid võistlusest näeb siit.

FastLion CMS

Rapla naised ristasid malevaga

Rapla naised ristasid malevaga

Naiste esimese mängu kohta ei saa just öelda, et see kõige paremini oleks läinud, sest ilmselgelt nappis naiskonnal kokkumängu kogemust Teine mäng see-eest tuli juba tunduvalt paremini välja Pühapäeval, 27. novembril, peeti maha Kaitseliidu Rapla Maleva järjekorras juba teine saalihoki võistlus. Kokku püüdis endast parima anda kuus võiskonda - neli Kaitseliidu meeskonda, Kodutütarde ja Noorkotkaste segavõiskond ning Naiskodukaitse naiskond.

Rapla naised ristasid malevaga hokikepid

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse