Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Rapla kirikuaias kostus 54 tõotust Eestit hoida ja kaitsta Rapla kirikuaias kostus 54 Eesti Vabariigi aastapäeval on traditsiooniks saanud, et üle Eesti annavad Kaitseliidu liikmed tõotuse, mille üldine sõnum on olla ustav kodumaale, täita kehtivaid seadusi, olla aus ja korralik kodanik ning kaitsta oma riiki. Veendumusega lihtne maamees on võitmatu! ← Eelmine Keha on meil nõder, aga vaim tugev Järgmine → Märjamaal kogunes jaoskonna asutamiskoosolek Rapla kirikuaias kostus 54 tõotust Eestit hoida ja kaitsta

Rapla kirikuaias kostus 54 tõotust Eestit hoida ja kaitsta

Kaie Kensap-Kukk 25. veebr. 2014

Eesti Vabariigi aastapäeval on traditsiooniks saanud, et üle Eesti annavad Kaitseliidu liikmed tõotuse, mille üldine sõnum on olla ustav kodumaale, täita kehtivaid seadusi, olla aus ja korralik kodanik ning kaitsta oma riiki.

Pikka aega on Rapla kirikuaias sellel päeval andnud oma tõotust Noored Kotkad ja Kodutütred. Kuid seekord said 24. veebruaril Rapla kirikuaias kokku nii Naiskodukaitse, Kaitseliit, Noored Kotkad kui Kodutütred, kes taaselustasid vana traditsiooni anda vannet üheskoos.

Lubaduse anda endast parim, et meie riik säiliks vabana, andsid Raplas kokku 54 maleva liiget: 14 naiskodukaitsjat, 21 kaitseliitlast, 7 noorkotkast ning 12 kodutütart. 3 poissi andsid vande ka Kärus.

Rapla kirikuaias kostus 54 tõotust Eestit hoida ja kaitsta
54 tõotuseandjat ja tunnistajad. Foto: Tarmo Tammus

Peale uhket tseremooniat Raplas koguneti Alusse Kaitseliidu Kooli saali, et süüa koos pidupäevatorti ning elada kaasa Pärnus toimuvale Kaitseväe paraadile.

 

Loodame, et iga aasta 24.-l veebruaril täienevad Rapla kirikuaias read uute tõotuseandjatega, et Kaitseliidu liikmeskond püsivalt kasvaks ning seeläbi kasvaks ka turvavaip, mis katab kogu Eestit.

Rapla kirikuaias kostus 54 tõotust Eestit hoida ja kaitsta
Pidupäevatort. Foto: Tarmo Tammus

Sest nii nagu ütles Hiina mõttetark Konfutsius – Suure sõjaväe juht võib saada lüüa. Veendumusega lihtne maamees on võitmatu!

FastLion CMS

Rapla kirikuaias kostus 54

Rapla kirikuaias kostus 54

Pikka aega on Rapla kirikuaias sellel päeval andnud oma tõotust Noored Kotkad ja Kodutütred Kuid seekord said 24 Eesti Vabariigi aastapäeval on traditsiooniks saanud, et üle Eesti annavad Kaitseliidu liikmed tõotuse, mille üldine sõnum on olla ustav kodumaale, täita kehtivaid seadusi, olla aus ja korralik kodanik ning kaitsta oma riiki.

Rapla kirikuaias kostus 54 tõotust Eestit hoida ja kaitsta

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse