Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Rapla jaoskonnal lõppes üks ajajärk Rapla jaoskonnal lõppes üks Kolm aastat tagasi jagunes Naiskodukaitse Rapla jaoskond kaheks: tekkis uuena Kaerepere jaoskond ja jäi alles Rapla jaoskond. Rapla jaoskond sai uued juhid, kes seadsid esmaseks eesmärgiks jaoskonna liikmete omavahel tuttavaks saamise ja meie-tunde tekitamise. Nüüd, kolm aastat hiljem, on esmased ja paljud edaspidi seatud eesmärgid täidetud ning üks ajajärk lõppenud – 19. veebruaril toimus Rapla jaoskonna üldkoosolek, kus jaoskonna ohjad anti uute juhtide kätte. Rohkesti jaksu ja piiritult lennukaid ideid uuele juhatusele! ← Eelmine Keha on meil nõder, aga vaim tugev Järgmine → Märjamaal kogunes jaoskonna asutamiskoosolek Rapla jaoskonnal lõppes üks ajajärk

Rapla jaoskonnal lõppes üks ajajärk

Nele Pernits 25. veebr. 2014

Kolm aastat tagasi jagunes Naiskodukaitse Rapla jaoskond kaheks: tekkis uuena Kaerepere jaoskond ja jäi alles Rapla jaoskond. Rapla jaoskond sai uued juhid, kes seadsid esmaseks eesmärgiks jaoskonna liikmete omavahel tuttavaks saamise ja meie-tunde tekitamise. Nüüd, kolm aastat hiljem, on esmased ja paljud edaspidi seatud eesmärgid täidetud ning üks ajajärk lõppenud – 19. veebruaril toimus Rapla jaoskonna üldkoosolek, kus jaoskonna ohjad anti uute juhtide kätte.

Rapla jaoskonnal lõppes üks ajajärk
Margit tunnustust saamas Rapla jaoskonna jõulupeol 2013.

Seekordne üldkoosolek oli korraga kurb ja rõõmus. Sai tõdetud, et jaoskond on kolme aastaga vägagi kokku kasvanud ja koos on palju saavutatud ning tõhusalt arenetud. Loodud on mitmeid oma jaoskonna traditsioone, tehtud väga palju oma üritusi ja algatatud mitmeid projekte. 2013. aasta suurimateks Rapla jaoskonna korraldatud üritusteks tuleb kindlasti pidada Naiskodukaitse esimest jaoskondade konverentsi, kus osales naisi 8-st jaoskonnast ja Raplamaa inimesed Jalase matkarajale viinud „Naiskodukaitsega rappa!“ üritust. Kõige enam tuleb rahul olla ilmselt sellega, et jaoskonna liikmed ise on rahul oma organisatsiooni kuulumisega, oma jaoskonnaga ja iseendaga – sellist Naiskodukaitset me tahtsimegi.

Rapla jaoskonnal lõppes üks ajajärk
Liis ja Merike ohutuspäeval Raplas 2013 suvel

Üldkoosolekul valiti jaoskonnale uued juhid, kes loodetavasti suuri tegusid hakkavad tegema ja jaoskonda veelgi edasi arendavad. Rapla jaoskonna esinaiseks valiti Margit Siniroht, kes on Naiskodukaitses oldud pea kolme aasta jooksul ennast näidanud aktiivse, tegusa ja võimeka naiskodukaitsja ning kaaslasena. Aseesinaise ametis on nüüdsest Merike Tüür, kes on Rapla jaoskonna üks kauaaegsemaid tegusaid liikmeid. Merike on Rapla jaoskonna Aasta naiskodukaitsja 2012 ja Rapla ringkonna Aasta tegija 2013. Juhatuse liikmete kohal hakkavad tegutsema Rapla jaoskonna Aasta naiskodukaitsja 2013 alati õhinaga asja juures olev Eli Sukles, jaoskonna vanast kaardiväest ikka tegus Külli Vain ning täiesti värske verena juhatuses mõtleja ja tegutseja Liis Tiigirand.

Rohkesti jaksu ja piiritult lennukaid ideid uuele juhatusele!

FastLion CMS

Rapla jaoskonnal lõppes üks

Rapla jaoskonnal lõppes üks

Margit tunnustust saamas Rapla jaoskonna jõulupeol 2013 Seekordne üldkoosolek oli korraga kurb ja rõõmus Kolm aastat tagasi jagunes Naiskodukaitse Rapla jaoskond kaheks: tekkis uuena Kaerepere jaoskond ja jäi alles Rapla jaoskond. Rapla jaoskond sai uued juhid, kes seadsid esmaseks eesmärgiks jaoskonna liikmete omavahel tuttavaks saamise ja meie-tunde tekitamise. Nüüd, kolm aastat hiljem, on esmased ja paljud edaspidi seatud eesmärgid täidetud ning üks ajajärk lõppenud – 19. veebruaril toimus Rapla jaoskonna üldkoosolek, kus jaoskonna ohjad anti uute juhtide kätte.

Rapla jaoskonnal lõppes üks ajajärk

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse