Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Rapla jaoskonna naisteõhtu oli seebine Rapla jaoskonna naisteõhtu oli Kolmapäeval, 12. oktoobril, kogunesid Rapla jaoskonna liikmed ja sõbrad teistest jaoskondadest Alusse juba traditsioonilisele naisteõhtule, mille teemaks oli sedapuhku seebi viltimine. ← Eelmine Imeilus matkapäev Naiskodukaitsega Järgmine → Rapla ringkonnas tehti imet ja õpiti organisatsiooni tundma Rapla jaoskonna naisteõhtu oli seebine

Rapla jaoskonna naisteõhtu oli seebine

Nele Sarrapik 14. okt. 2011

Kolmapäeval, 12. oktoobril, kogunesid Rapla jaoskonna liikmed ja sõbrad teistest jaoskondadest Alusse juba traditsioonilisele naisteõhtule, mille teemaks oli sedapuhku seebi viltimine.

Rapla jaoskonna naisteõhtu oli seebine

Sedapuhku kauget külalisesinejat polnud ja märgviltimise tõdesid jagas osalejatega Rapla jaoskonna juhatuse liige Birgit Kuntu. Kaugelt nii keerulisena tunduv tegevus nagu viltimine osutus Birgiti juhendamisel võiks öelda, et lapsemänguks. Omavahel arutatigi, et see on väga sobiv tegevus vannis olevatele lastele, kes ligunemise ajal kindlasti põnevast käelisest tegevusest huvitatud on.

Rapla jaoskonna naisteõhtu oli seebine

Oh seda rõõmu naiste silmades, kui kirevates toonides villahunnik keset lauda kõrgus ja igaüks sealt just endale sobivad toonid välja sai valida. Sama lugu oli muidugi õige seebi valimisega, aga see ei käinud siis mitte värvi, vaid hoopis meelepärase lõhna järgi.

Rapla jaoskonna naisteõhtu oli seebine

Ja siis läkski mässimiseks ja möllamiseks. Mõned osavnäpud kasutasid lisaks veel nõela abi, millega sai seebile nt lepatriinu või mõne muu putuka ilme anda. Peale mässimist hakati vahutama ja nühkima, see oli ka lõbus osa, sest kellele siis seebivaht ei meeldiks.

Ja valmis need meie nunnud olidki – kirjud ja kaunid nagu pühademunad, üks ilusam kui teine. On alust arvata, et nii mõnigi neist jõuab peagi jõuluvana kotti või muul moel kingituseks.

Rapla jaoskonna naisteõhtu oli seebine

FastLion CMS

Rapla jaoskonna naisteõhtu oli

Rapla jaoskonna naisteõhtu oli

Sedapuhku kauget külalisesinejat polnud ja märgviltimise tõdesid jagas osalejatega Rapla jaoskonna juhatuse liige Birgit Kuntu Kaugelt nii keerulisena tunduv tegevus nagu viltimine osutus Birgiti juhendamisel võiks öelda, et lapsemänguks Kolmapäeval, 12. oktoobril, kogunesid Rapla jaoskonna liikmed ja sõbrad teistest jaoskondadest Alusse juba traditsioonilisele naisteõhtule, mille teemaks oli sedapuhku seebi viltimine.

Rapla jaoskonna naisteõhtu oli seebine

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse