Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Rapla jaoskond on arenguteel Rapla jaoskond on arenguteel Eile, 26. veebruaril pidas Rapla jaoskond üldkoosolekut. Analüüsiti aasta jooksul tehtut ja mõeldi tuleviku üle. ← Eelmine Naisteõhtu sõprade heaks ja iseenda rõõmuks Järgmine → Raplas peeti ringkonnakogu Rapla jaoskond on arenguteel

Rapla jaoskond on arenguteel

Nele Pernits 27. veebr. 2013

Eile, 26. veebruaril pidas Rapla jaoskond üldkoosolekut. Analüüsiti aasta jooksul tehtut ja mõeldi tuleviku üle.

Rapla jaoskond on arenguteel
Foto: Eli Sukles

Kui Naiskodukaitse Rapla jaoskonna aktiivsem pool oli Alu mõisa kogunenud, alustati üritust tutvustusringiga, sest jaoskonna suureks rõõmuks oli seltskonnas ka uusi. Koosolek jätkus 2012. aasta tegevusaruandega, kus jaoskonna esinaisel tuli tõdeda, et jaoskonna omaüritused on väga hästi hoo sisse saanud. Möödunud aastal korraldati tervelt 10 jaoskonna üritust – naisteõhtud, tervisekõnd, suvine väljasõit, ja lisaks kaks üritust kogu ringkonnale. Kuna eesmmärgiks seatud „meie tunne“ on nüüd jaoskonnas olemas, jõuti üheskoos arutledes selleni, et nüüd tuleb rõhku hakata panema otsesemalt riigikaitselisele tegevusele – hakkame orienteerumist õppima, läheme metsa, tuletame meelde sõdurioskusi. Kui ka see toimima saab, siis saame jälle edasisi arengueesmärke seada.

Arutati veel mitmeidki jaoskonna kitsaskohti ja seejärel tegi oma leidudest ülevaate jaoskonna revisjonikomisjon. Tegu oli Rapla jaoskonna esimese revideerimisega üldse, sest varasemalt pole jaoskonnal revisjonikomisjoni olnud. Hoolimata esmakordsusest ja erakordsusest sai revisjonikomisjon oma ülesannetega hästi hakkama ja nende hinnang juhatuse tööle oli igati põhjalik ja valdavalt heakskiitev.

Rapla jaoskond on arenguteel
Foto: Eli Sukles

Valiti uusi liikmeid juhatusse, õigemini vanu liikmeid, sest õigupoolest valiti nii juhatusesse kui revisjonikomisjoni tagasi sealt just ametiaja täissaamise tõttu välja langenud liikmed. See pole iseenesest sugugi paha, sest mõlema eelmine ametiaeg kestis vaid aasta ja ollakse just nö ametisse sisse elanud. Jaoskonna juhatuse liikmeks järgmiseks kolmeks aastaks valiti Merike Tüür ja jaoskonna revisjonikomisjoni liikmeks Kätlin Riidebach. Palju õnne mõlemale ja ootame teilt suuri tegusid.

Peale valimisi arutati omavahel üsna pikalt veel mitmetel üles kerkinud teemadel. Loodetavast jäi õhtu lõpuks kõlama mõte, et kui meile tundub, et midagi ei toimu või ühest või teisest koolitusest on puudu, siis tuleb ise initsiatiiv haarata ja see ära korraldada. 

Ning kokkuvõtvalt võib öelda, et oli meeldivas õhkkonnas veedetud konstruktiivse aruteluga õhtu, mis ilmselt toob kaasa mitmeid arenguid.

Rapla jaoskond on arenguteel

FastLion CMS

Rapla jaoskond on arenguteel

Rapla jaoskond on arenguteel

Foto: Eli Sukles Kui Naiskodukaitse Rapla jaoskonna aktiivsem pool oli Alu mõisa kogunenud, alustati üritust tutvustusringiga, sest jaoskonna suureks rõõmuks oli seltskonnas ka uusi Koosolek jätkus 2012 Eile, 26. veebruaril pidas Rapla jaoskond üldkoosolekut. Analüüsiti aasta jooksul tehtut ja mõeldi tuleviku üle.

Rapla jaoskond on arenguteel

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse