Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Rapla ja Keila jaoskonnad kinkisid üheskoos rõõmu Rapla ja Keila jaoskonnad Naiskodukaitse Rapla ja Keila jaoskondade juba mõnda aega kestnud ühisprojekt koguda mänguasju Alu lasteaiale sai lõpu 5. oktoobril, kui mänguasjad Alus lasteaia juhatajale üle anti. Aitäh Keila jaoskonnale igati meeldiva koostöö ja külaskäigu eest ning palju rõõmu Alu lastaia lastele uute mängukannidega! ← Eelmine Aitab muidu kepsutamisest - Rapla ringkond lõi oma rahvatantsurühma Järgmine → Raplakad jälle omadega rabas, sedakorda enam kui poolesajakesi Rapla ja Keila jaoskonnad kinkisid üheskoos rõõmu

Rapla ja Keila jaoskonnad kinkisid üheskoos rõõmu

Nele Pernits 6. okt. 2013

Naiskodukaitse Rapla ja Keila jaoskondade juba mõnda aega kestnud ühisprojekt koguda mänguasju Alu lasteaiale sai lõpu 5. oktoobril, kui mänguasjad Alus lasteaia juhatajale üle anti.

Idee Raplamaal alus asuvale lasteaiale mänguasju koguda tuli hoopiski Keila jaoskonnalt, kes Rapla jaoskonna naisi kaasa lööma kutsus. Rapla jaoskonna naised võtsid mõistagi selle ettepaneku vastu. Igaüks vaatas kodus ringi ja sorteeris mänguasjakastid läbi ning kamba peale saadigi tervelt 2 hiigelsuurt kotitäit karusid, koeri, autosid, raamatuid ja muid asju kokku.

Rapla ja Keila jaoskonnad kinkisid üheskoos rõõmu
Foto: Pille-Riin Moilanen

5. oktoobril tulid Keila jaoskonna naised Rapla jaoskonnale külla, et üheskoos mänguasjad lasteaiale üle anda. Külalistel oli küll esialgu plaan pidulikus vormis ja kontsadel tulla, aga hea, et nad sellest mõttest loobusid, sest Rapla naiskodukaitsjad võtsid neid vastu rabas. Lihsatlt külalisena Paldiski jaoskonnast osalenud Angelina rääkis hästi vahvalt, kuidas ta on 5 (või oli see 10) aastat järjest käinud Harju ringkonna matkal „Tule sügist otsima!“. Ja kuna tal on sellest juba üleküllastus otsustas ta sel aastal matka ajal hoopis Raplamaale mänguasju üle andma tulla ja endalegi üllatuseks oli ta parketi ja piduliku vormi asemel ühtäkki hoopis rabas.

Igatahes jäid nii Rapla kui Keila naised rabas ellu ja siirdusid peale matka koos Alusse, kus kohtuti Alu lasteaia juhataja ja ühtlasi ka Rapla jaoskonna liikme ja samuti juba rabas kohatud Ülle Riisaluga, kellele kahe jaoskonna kogutud mänguasjad üle anti. Ülle tänas kingituse tegijaid südamest ja üheskoos vaadati lasteaias ringi. Päev lõppes ringkäiguga samuti Alus asuvas Kaitseliidu Koolis.

Kokkuvõtvalt tuleb siin korrata vana tõde, et koos jõuab rohkem. Seekord ühendasid kaks jaoskonda jõud lasteaia laste hüvanguks, järgmisel korral juba millegi muu jaoks. Aitäh Keila jaoskonnale igati meeldiva koostöö ja külaskäigu eest ning palju rõõmu Alu lastaia lastele uute mängukannidega!

FastLion CMS

Rapla ja Keila jaoskonnad

Rapla ja Keila jaoskonnad

Idee Raplamaal alus asuvale lasteaiale mänguasju koguda tuli hoopiski Keila jaoskonnalt, kes Rapla jaoskonna naisi kaasa lööma kutsus Rapla jaoskonna naised võtsid mõistagi selle ettepaneku vastu Naiskodukaitse Rapla ja Keila jaoskondade juba mõnda aega kestnud ühisprojekt koguda mänguasju Alu lasteaiale sai lõpu 5. oktoobril, kui mänguasjad Alus lasteaia juhatajale üle anti.

Rapla ja Keila jaoskonnad kinkisid üheskoos rõõmu

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse