Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Pühapäeval kogu perega Tallinna Lauluväljakule! Pühapäeval kogu perega Tallinna Naiskodukaitse, Eesti Politsei Naisühendus ja Sisekaitseakadeemia ootavad kõiki pühapäeval, 10. märtsil algusega kell 11 Tallinna Lauluväljaku ruumidesse koguperepäevale Naistelt Naistele. Pühapäeval kogu perega Tallinna Lauluväljakule!

Pühapäeval kogu perega Tallinna Lauluväljakule!

7. märtsil 2013

Naiskodukaitse, Eesti Politsei Naisühendus ja Sisekaitseakadeemia ootavad kõiki pühapäeval, 10. märtsil algusega kell 11 Tallinna Lauluväljaku ruumidesse koguperepäevale Naistelt Naistele.

Koguperepäeva eesmärk on tutvustada erinevaid võimalusi, kuidas tõsta enda ja oma lähedaste turvalisust. Pakume võimalust õppida konkreetseid uusi oskusi ja omandada vajalikke teadmisi.

 

Päeva programm on tihe ja teemasid palju. Lähemalt räägitakse enesekaitsest, esmaabist, relvadest, liiklusohutusest, tervislikest eluviisidest ja veel paljust muust. Lisaks töötubadele on ürituse programmis moeshow jõustruktuuride vormidega, pritsumeeste show ja hea ilma korral ka lennusalga kopteri demonstratsioonlend. 

Pühapäeval kogu perega Tallinna Lauluväljakule!
Esmaabi töötuba Naistelt naistele perepäeval 2012.

Muusikat teevad Erich Krieger ja muusikaline kollektiiv Concept Duo. Lapsi lõbustavad maskotid Nublu, Ilves Illimar, Lõvi Leo, sisekaitseakadeemia Kadett Kotkas, TÜK lastefondi maskott Mõmmik. Külla on oodata ka kloune Piip ja Tuut.

 

Pakutakse suppi ja toimub heategevuslik loterii, kus iga loos võidab.

 

Naistelt naistele tähendab seda, et üritust korraldavad naised, see on mõeldud peamiselt naistele ja ürituse raames kogutud raha annetatakse samuti naiste toetuseks. Kuigi põhirõhk on naistel, on tegemist ikka koguperepäevaga, kus leiavad tegevust ka lapsed ja mehed.

 

Sissepääs 1€.

 

Kogu pileti- ja loteriitulu annetatakse SA TÜK Lastefondi kaudu sügava ja raske puudega laste peredele lastehoiuteenuse ostmiseks.

 

Rohkem infot leiab aadressilt www.naistepaev.ee või www.facebook.com/naistepäev

FastLion CMS

Pühapäeval kogu perega Tallinna

Pühapäeval kogu perega Tallinna

Koguperepäeva eesmärk on tutvustada erinevaid võimalusi, kuidas tõsta enda ja oma lähedaste turvalisust Pakume võimalust õppida konkreetseid uusi oskusi ja omandada vajalikke teadmisi Naiskodukaitse, Eesti Politsei Naisühendus ja Sisekaitseakadeemia ootavad kõiki pühapäeval, 10. märtsil algusega kell 11 Tallinna Lauluväljaku ruumidesse koguperepäevale Naistelt Naistele.

Pühapäeval kogu perega Tallinna Lauluväljakule!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse