Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
President külastas Jõhvi ja Narva malevkonda President külastas Jõhvi ja 1. septembril külastas Jõhvi ja Narva malevat president Kersti Kaljulaid. Naiskodukaitse tutvustas ka ringkonna tegemisi. Paavo ← Eelmine Esimest korda Sinimäe retkel Järgmine → Z-põlvkond ehk ma olen liiga andekas, et üldse midagi teha President külastas Jõhvi ja Narva malevkonda

President külastas Jõhvi ja Narva malevkonda

Ave Paavo 3. sept. 2018

1.septembril külastas Jõhvi ja Narva malevat president Kersti Kaljulaid. Naiskodukaitse tutvustas ka ringkonna tegemisi.

President külastas Jõhvi ja Narva malevkonda
Foto: Mattias Tammet

Presidendi  võtsid malevas vastu maleva töötajad ja vabatahtlikud liikmed.  Koos presidendiga saabus ka Kaitseliidu ülem kindralmajor Meelis Kiili.

Esmalt tuvustas Alutaguse maleva ülesehitust ja tegevusi maleva pealik major Mati Kuusvere.

Seejärel oli kord vabatahtlike juhtide käes. 

President külastas Jõhvi ja Narva malevkonda
Foto: Elle Vinni

Kodutütarde poolt tegi ettekande Kodutütarde ringkonnavanem ja Naiskodukaitse liige Laine Tops. Naiskodukaitse tegemistest andis ülevaate ringkonna esinaine Ave Paavo. Presidendile tutvustati ringkonda ning viimase aasta tegevusi. Kuna president on hästi sportlik, kinkisime talle meie ringkonna äsjavalminud spordisärk. Loodame, et tal on võimalus seda ka kasutada.

Jõhvist liikus president edasi Narva malevakonda, kus Naiskodukaitse Narva jaoskonna tegemistest rääkis jaoskonna esinaine Pille Pihelgas.

Minu tänusõnad kõigile Alutaguse maleva inimestele, kes siin Eesti riigi kaitsmisesse, aga ka noorsootöösse ja kogukonna seltsielusse panustavad!" lausus Kersti Kaljulaid.

President külastas Jõhvi ja Narva malevkonda
Slaid ringkonna tegevuse esitlusest. A.Paavo

FastLion CMS

President külastas Jõhvi ja

President külastas Jõhvi ja

Foto: Mattias Tammet Presidendi võtsid malevas vastu maleva töötajad ja vabatahtlikud liikmed Koos presidendiga saabus ka Kaitseliidu ülem kindralmajor Meelis Kiili 1.septembril külastas Jõhvi ja Narva malevat president Kersti Kaljulaid. Naiskodukaitse tutvustas ka ringkonna tegemisi.

President külastas Jõhvi ja Narva malevkonda

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse