Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Esimest korda Sinimäe retkel Esimest korda Sinimäe retkel Militaarspordivõistlusel “Sinimäe retk 2018” osalesid ka Narva jaoskonna naised, sealhulgas üks noorliige. Fotod: võistkonnaliikmed Võistlused ← Eelmine Avinurmes toimus juba viies Perepäev Järgmine → President külastas Jõhvi ja Narva malevkonda Esimest korda Sinimäe retkel

Esimest korda Sinimäe retkel

Kristina Libert 27. augustil 2018

Militaarspordivõistlusel “Sinimäe retk 2018” osalesid ka Narva jaoskonna naised, sealhulgas üks noorliige.

Esimest korda Sinimäe retkel

26. augustil toimus Sinimäe retk, millest ka mina esimest korda osa võtsin. Ausalt öeldes alguses ma väga kartsin osaleda ja isegi loobusin, kuna olen noorliige ja tundisn, et ei ole veel selleks valmis. Aga enne retke sain lühikest instruktaa¾i võistkonna teistelt liikmetelt ja olin enam-vähem kindel, et koos saame hakkama.

Esimest korda Sinimäe retkel

 Retke jooksul läbisime üle 30 km ja mulle väga meeldis! Muidugi mul oli kontrollpunktides mõnel korral raske ülesannet sooritada, kuna kogemusi veel ei ole, kuid võistkonna liikmed alati aitasid mind ja koos me saime tõesti hakkama.

 

 

Rada oli küll raske - pidime ületama veetakistusi, kõndimaüle põldude ja läbi metsade.

Vaatamata sellele, et järgmisel hommikul valutasid absoluutselt kõik mu kehaosad, jäin väga rahule oma  esimese retkega ja tegin enda jaoks järelduse, et tuleb nüüd natukene juurde õppida.  Järgmisel aastal toome Narva jaoskonnale parema tulemuse.

Lisaks minule olid võistkonnas veel Jekaterina Tihhomirova, Kristina Zahharova ja Valeria Zjuzkova.

Esimest korda Sinimäe retkel

Fotod: võistkonnaliikmed

FastLion CMS

Esimest korda Sinimäe retkel

Esimest korda Sinimäe retkel

26 augustil toimus Sinimäe retk, millest ka mina esimest korda osa võtsin Militaarspordivõistlusel “Sinimäe retk 2018” osalesid ka Narva jaoskonna naised, sealhulgas üks noorliige.

Esimest korda Sinimäe retkel

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse