Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Oh, seda ilu ja sära Rapla jaoskonna naisteõhtul Oh, seda ilu ja 8. novembril kogunesid Rapla jaoskonna liikmed ja sõbrad teistest jaoskondadest Alusse järjekordsele naisteõhtule, millel oli sedapuhku lausa kaks teemat: kohtumine Naiskodukaitse esinaisega ja prosside valmistamine. Ilusat külma-aega kõigile! ← Eelmine Rapla ringkonnas tehti imet ja õpiti organisatsiooni tundma Järgmine → Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab Oh, seda ilu ja sära Rapla jaoskonna naisteõhtul

Oh, seda ilu ja sära Rapla jaoskonna naisteõhtul

Nele Sarrapik 10. nov. 2011

8. novembril kogunesid Rapla jaoskonna liikmed ja sõbrad teistest jaoskondadest Alusse järjekordsele naisteõhtule, millel oli sedapuhku lausa kaks teemat: kohtumine Naiskodukaitse esinaisega ja prosside valmistamine.

Oh, seda ilu ja sära Rapla jaoskonna naisteõhtul

Mõte, hetkel lapsehoolduspuhkusel viibiv Naiskodukaitse esinaine Airi Neve Rapla ringkonnale külla kutsuda, tekkis hiljuti toimunud baasväljaõppe organisatsiooniõpetuse mooduli eel. Siis sai selgeks, et osad liikmed sooviksid moodulile osalema tulla ainult selle pärast, et Airi seal õpetab ja siis avaneks võimalus talt kõikvõimalikke hingelkripeldavaid Naiskodukaitsesse puutuvaid küsimusi küsida. Kuna baasväljaõpe pole ilmselt kõige sobivam koht, kes teab kui pikale venivaks küsimuste ja vastuste vooruks, kutsusimegi Airi külla novembrikuisele Rapla jaoskonna naisteõhtule.

Tuleb tõdeda, et kui esinaine meil päris nö kodus käes oli, siis neid küsimusi väga palju ei tulnudki. Eelkõige olid liikmetel südamel ringkonda puudutavad asjad, mida peaks ringkonna sees aruatma ja lahti rääkima. Sellegi pooolest on vahel ilmselt hea, kui esinaine ise tuleb ja räägib samu asju, mida ringkonnas räägitakse ja tehakse, siis tekib tunne, et me teemegi siin õigeid asju ja olemegi õigel sihil. Airi Neve ise tänas võimaluse eest külas käia ja liikmetele lähedal olla ning nende muresid kuulda. Tööle naastes on tema plaaniks see, et kõigi muude tegemiste kõrvalt natukenegi aega näpistada ja rohkem käiagi ka ringkondades inimestega rääkimas ja neid kuulamas.

Oh, seda ilu ja sära Rapla jaoskonna naisteõhtul

Naisteõhtu teine pool, millega sai kenasti tegeleda samal ajal kui Airi küsimustele vastas, oli selline, mis küll iga naise silmad särama paneb – lauale toodi kangad, pärlid, paelad ja muu pudipadi, millest jaoskonna juhatuse liige Birgit õpetas imeilusaid prosse tegema. Poleks iial arvanud, et selliseid imelisi asju, mida saab riietele, juustesse või kuhu iganes panna, saab nii lihtsa vaevaga teha. Ma pole ennast siiani eriliseks prossikandjaks pidanud, aga pean tunnistama, et naisteõhtul valminud lill oli juba järgmisel päeval rinnas.

Igatahes pole nii palju sära, sätendust ja elevust Rapla jaoskonna naisteõhtul varem olnud, aga võibolla ongi hea just novembri alguses pimeduse saabudes endale meelde tuletada, et tegelikult oleme me vaatamata saabuma hakkavale talvele ikkagi naised, ja veel millised naised – säravad, sätendavad ja positiivsusest pakatavad.

Ilusat külma-aega kõigile!

Oh, seda ilu ja sära Rapla jaoskonna naisteõhtul

FastLion CMS

Oh, seda ilu ja

Oh, seda ilu ja

Mõte, hetkel lapsehoolduspuhkusel viibiv Naiskodukaitse esinaine Airi Neve Rapla ringkonnale külla kutsuda, tekkis hiljuti toimunud baasväljaõppe organisatsiooniõpetuse mooduli eel Siis sai selgeks, et osad liikmed sooviksid moodulile osalema tulla ainult selle pärast, et Airi seal õpetab ja siis avaneks võimalus talt kõikvõimalikke hingelkripeldavaid Naiskodukaitsesse puutuvaid küsimusi küsida 8. novembril kogunesid Rapla jaoskonna liikmed ja sõbrad teistest jaoskondadest Alusse järjekordsele naisteõhtule, millel oli sedapuhku lausa kaks teemat: kohtumine Naiskodukaitse esinaisega ja prosside valmistamine.

Oh, seda ilu ja sära Rapla jaoskonna naisteõhtul

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse