Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Oh me ei eksinudki teelt... Oh me ei eksinudki Neljapäeval trotsisid vaprad Harju ja Tallinna ringkonna naised vihmast ilma ja täiendasid Elina Kutti juhendamisel oma orienteerumisalaseid teadmiseid. Foto Eve Tobias Orienteerumine Sport ← Eelmine Meie särasilmne veteran KRISTINA KAHR Järgmine → Mida sinust räägitakse, kui sind toas ei ole Oh me ei eksinudki teelt. . .

Oh me ei eksinudki teelt...

Eve Tobias 7. mail 2021

Neljapäeval trotsisid vaprad Harju ja Tallinna ringkonna naised vihmast ilma ja täiendasid Elina Kutti juhendamisel oma orienteerumisalaseid teadmiseid.

Mitmed naised olid veidi kõhklevad, sest nii mõnelgi oli varasemast meenutada erinevaid eksimise kogemusi. Pidevalt kallav vihm ei teinud ka olemist paremaks, aga kui Elina oma teadmisi jagama hakkas, unustati vihm ja külmatunne ning süveneti üha enam enda käes olevasse kaarti ja kompassi.

Teada tõde on see, et õppida saab ainult läbi kogemuse ja nii suundusid naised õpitut kohe praktikas proovima. Erinevalt eelnevatest kogemustest ei jäänud seekord keegi metsa ja uute teadmistega varustatuna julgeb igaüks nüüd ka iseseisvalt orienteerumisrajale minna.

Oh me ei eksinudki teelt...
Foto Eve Tobias

FastLion CMS

Oh me ei eksinudki

Oh me ei eksinudki

Mitmed naised olid veidi kõhklevad, sest nii mõnelgi oli varasemast meenutada erinevaid eksimise kogemusi Pidevalt kallav vihm ei teinud ka olemist paremaks, aga kui Elina oma teadmisi jagama hakkas, unustati vihm ja külmatunne ning süveneti üha enam enda käes olevasse kaarti ja kompassi Neljapäeval trotsisid vaprad Harju ja Tallinna ringkonna naised vihmast ilma ja täiendasid Elina Kutti juhendamisel oma orienteerumisalaseid teadmiseid.

Oh me ei eksinudki teelt. . .

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse