Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsjad avaldavad Pärnus oma saladusi Naiskodukaitsjad avaldavad Pärnus oma Neljapäeval, 7. märtsil kell 17-19 kogunevad Port Artur 2 kaubanduskeskuses Pärnumaa naiskodukaitsjad, et tutvustada selliseid tegevussuundi, mis muidu avalikkuse silme ette eriti ei jää. Avalikud suhted Koostöö Uued liikmed ← Eelmine Pärnumaa naised maitsesid sõdurielu Järgmine → Naiskodukaitsjatega „linnuteed“ kaardistamas Naiskodukaitsjad avaldavad Pärnus oma saladusi

Naiskodukaitsjad avaldavad Pärnus oma saladusi

Karmen Vesselov 6. märtsil 2019

Neljapäeval, 7. märtsil kell 17-19 kogunevad Port Artur 2 kaubanduskeskuses Pärnumaa naiskodukaitsjad, et tutvustada selliseid tegevussuundi, mis muidu avalikkuse silme ette eriti ei jää.

Naiskodukaitsjad avaldavad Pärnus oma saladusi

Tavaliselt saab vabatahtlikke naiskodukaitsjaid linnapildis näha paraadvormis toimetamas või supikatla ümber askeldamas. Et aga erialasid on enam, on teada vaid asjaosalistele endile ja mõnedele lähikondlastele. 

 

Idee algataja oli Pärnu jaoskonna esinaine Ave Rallmann, kelle esialgne mõte oli korraldada Naiskodukaitse uutele liikmetele väljaõppevõimaluste tutvustus. Lumepall läks veerema ja sellest sündis plaan teha see avatud üritusena. Mõttega tulid kohe kaasa erialagrupid. Lisaks soovis endale südamelähedasi teemasid tutvustada Ülejõe jaoskond.

 

Erialasid tutvustaval õhtupoolikul avaldavad saladusi Pärnumaa Naiskodukaitse välikokad, kes on muuseas võitnud kaks viimast üle-eestilist toitlustusvõistlust. Meditsiinigrupp räägib oma väljaõppest ning tutvustab oma ülesandeid Naiskodukaitses ja Kaitseliidus. Ülejõe jaoskond toob kaubamaja fuajeesse sõdurielu hõngu ja ning võib lagedale tuua ka mõned metsas ellujäämise saladused. Spordigrupp tutvustab militaarvõistlusi ja igapäevast terviseedendust. Noortejuhid on lubanud Port Arturisse rajada miinivälja, mille kõrval kõnelevad nad enda põnevast tööst. Uudishimulikel on haruldane võimalus teha tutvust staabiassistendi tööga, sest see eriala kätkeb Naiskodukaitse kindlasti enim saladusi. Naiskodukaitse loodud „Ole valmis!“ äpi toel annavad ohutusalast nõu avalike suhete grupi liikmed. 

 

Esimest korda tutvustatakse Pärnu avalikkusele peatselt loodavat evakuatsioonirühma vajadusi ja erialasid. Hetkel alles liikmeid koguv üksus saab väljaõppe selleks, et mehitada linna evakuatsioonipunkte erinevate kriiside ja hädaolukordade korral. 

 

Naiskodukaitsjad ootavad endale külla kõiki huvilisi, kes soovivad organisatsiooni kohta rohkem teada või plaanivad sellega liituda.

FastLion CMS

Naiskodukaitsjad avaldavad Pärnus oma

Naiskodukaitsjad avaldavad Pärnus oma

Tavaliselt saab vabatahtlikke naiskodukaitsjaid linnapildis näha paraadvormis toimetamas või supikatla ümber askeldamas Et aga erialasid on enam, on teada vaid asjaosalistele endile ja mõnedele lähikondlastele Neljapäeval, 7. märtsil kell 17-19 kogunevad Port Artur 2 kaubanduskeskuses Pärnumaa naiskodukaitsjad, et tutvustada selliseid tegevussuundi, mis muidu avalikkuse silme ette eriti ei jää.

Naiskodukaitsjad avaldavad Pärnus oma saladusi

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse