Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse tähistab 86. aastapäeva Naiskodukaitse tähistab 86 aastapäeva Laupäeval, 31. augustil tähistab Naiskodukaitse Rakvere linnuses piduliku aktuse ja vastuvõtuga 86. aastapäeva. innerHTML = writetospan; ave.[no-Smpam)proos@naiskodukaitse.ee ← Eelmine Naiskodukaitse Eesti iseseisvuse taastamise perepäeval Tallinna Teletorni juures Järgmine → Naiskodukaitses saab ennast mitmel eri moel arendada Naiskodukaitse tähistab 86. aastapäeva

Naiskodukaitse tähistab 86. aastapäeva

30. augustil 2013

Laupäeval, 31. augustil tähistab Naiskodukaitse Rakvere linnuses piduliku aktuse ja vastuvõtuga 86. aastapäeva.

Naiskodukaitse aastapäeval antakse muuhulgas kolmele organisatsiooni liikmele pidulikult üle Liiliaristi III klassi teenetemedal. Liiliaristi põhiklasse  antakse välja tegevliikmetele eeskujuliku teenistuse eest organisatsioonis.

 

Liiliaristi III klassi kavaler Kairit Henno on pikaajaline ja pühendunud Tartu ringkonna naiskodukaitsja, kelle kompromissitu aatelisus ning sügav austus Eesti ja Naiskodukaitse ajaloo vastu on innustanud paljusid.

 

Teine Liiliaristi III klassi teenetemedal läheb samuti Tartu ringkonda. Kristiina Abeli ülim täpsus ja põhjalikkus ning tema sisukad seisukohad on hindamatuks väärtuseks Naiskodukaitse organisatsiooni ja dokumentatsiooni arengule.

 

Liiliaristi III klaasi teenetemedali saab ka juba 22 aastat Naiskodukaitsesse kuulunud Aime Amor Jõgeva ringkonnast. Aime tegevus revisjonikomisjonides ning tema pikaajaline kogemus on aidanud paljudel noortel juhtidel oma uute rollidega paremini kohaneda.

 

Naiskodukaitse aastapäeval osaleb kutsutud külalisena Kaitseliidu ülem brigaadikindral Meelis Kiili. Peol osaleb ka ligi 150 naiskodukaitsjat ringkondadest üle Eesti.

 

Naiskodukaitse on üle-eestiline vabatahtlik naisi koondav organisatsioon, mis annab oma panuse riigikaitsesse ja ühiskonna arengusse läbi Kaitseliidu toetamise, kodanike harimise ning isamaaliste traditsioonide hoidmise. Juulikuu seisuga on Naiskodukaitses 1916 liiget.

 

 

Lisainfo:

Naiskodukaitse esinaise asetäitja

Ave Proos

tel 58 032 244

Naiskodukaitse tähistab 86. aastapäeva

FastLion CMS

Naiskodukaitse tähistab 86 aastapäeva

Naiskodukaitse tähistab 86 aastapäeva

Naiskodukaitse aastapäeval antakse muuhulgas kolmele organisatsiooni liikmele pidulikult üle Liiliaristi III klassi teenetemedal Liiliaristi põhiklasse antakse välja tegevliikmetele eeskujuliku teenistuse eest organisatsioonis Laupäeval, 31. augustil tähistab Naiskodukaitse Rakvere linnuses piduliku aktuse ja vastuvõtuga 86. aastapäeva.

Naiskodukaitse tähistab 86. aastapäeva

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse