Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse juhid kogunevad Valgamaale Naiskodukaitse juhid kogunevad Valgamaale Eeloleval nädalavahetusel kogunevad ligi sada Naiskodukaitse juhti Valgamaale Helme lähedale, et vahetada kogemusi, kasvatada organisatsioonisisest ühtsustunnet ning õppida uusi tarkusi. Foto: Eveli Nõgu ← Eelmine Esmaabiinstruktorid taaskord ennast täiendamas Järgmine → Naiskodukaitsjad Pariisis Naiskodukaitse juhid kogunevad Valgamaale

Naiskodukaitse juhid kogunevad Valgamaale

Ave Proos, Naiskodukaitse esinaise asetäitja 17. juulil 2014

Eeloleval nädalavahetusel kogunevad ligi sada Naiskodukaitse juhti Valgamaale Helme lähedale, et vahetada kogemusi, kasvatada organisatsioonisisest ühtsustunnet ning õppida uusi tarkusi.

Seekordses laagris pakutakse juhtidele hulgaliselt harivat tegevust. Naised tutvuvad lähemalt konfliktsituatsioonides kasutatava lepitusmeetodiga ning mängivad teadmiste kinnitamiseks läbi erinevaid keerulisi olukordi, mis nõuavad lepitamise kasutamist.

 

Veel saavad juhid teada, mis on Werbeck-laul ja õpivad, kuidas võivad psühholoogilised ja muud tõkked mõjutada inimhäält ja selle kõla. Õpitakse läbi erinevate harjutuste iseennast ja oma häält paremini tundma.  

 

Naiskodukaitse mentorluse eestvedajate Riina Küti ja Marilin Prantsi juhtimisel vaadatakse üle mentorluse tänane seis ning räägitakse tulevikuplaanidest ja eesseisvatest tegemistest. Mentorluse üheks eesmärgiks Naiskodukaitses on organisatsioonikultuuri arendamine, üksteiselt õppimine ja vastastikune tagasiside ning Naiskodukaitse missiooni, visiooni, väärtuste ja eesmärkide mõistmine.

 

Koostegemine ja -olemine ning  kogemuste vahetamine on heaks eelduseks, et ringkondades tegutsevad Naiskodukaitse vabatahtlikud ja palgalised juhid oleksid veelgi organisatsiooniteadlikumad, motiveeritumad ning suudaksid tõhusalt panustada Eesti riigikaitse arengusse läbi tegevuse Naiskodukaitses.

 

Naiskodukaitse juhtide laagrit korraldatakse iga kahe aasta tagant ning laagri eesmärk on toetada Naiskodukaitse juhtide professionaalset arengut ja soodustada dialoogi ja kogemustevahetamist erinevate ringkondade juhtide vahel.

Naiskodukaitse juhid kogunevad Valgamaale
Naiskodukaitse juhid 2012. aastal Saaremaal toimunud laagris. Foto: Eveli Nõgu

FastLion CMS

Naiskodukaitse juhid kogunevad Valgamaale

Naiskodukaitse juhid kogunevad Valgamaale

Seekordses laagris pakutakse juhtidele hulgaliselt harivat tegevust Naised tutvuvad lähemalt konfliktsituatsioonides kasutatava lepitusmeetodiga ning mängivad teadmiste kinnitamiseks läbi erinevaid keerulisi olukordi, mis nõuavad lepitamise kasutamist Eeloleval nädalavahetusel kogunevad ligi sada Naiskodukaitse juhti Valgamaale Helme lähedale, et vahetada kogemusi, kasvatada organisatsioonisisest ühtsustunnet ning õppida uusi tarkusi.

Naiskodukaitse juhid kogunevad Valgamaale

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse