Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse elanikkonna kaitsel Naiskodukaitse elanikkonna kaitsel 9. novembril toimus Tartus Kaitseliidu 98. aastapäevale pühendatud konverents "Kaitseliit elanikkonna kaitsel". Konverentsil astus ettekandega üles ka Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming, kes rääkis Naiskodukaitse olulisest rollist elanikkonnakaitse süsteemi arendamisel. Elanikkonnakaitse ← Eelmine Neljas mentorikursus pakkus edasiviivaid näpunäiteid Järgmine → Naiskodukaitse kohtus Riigikogu riigikaitsekomisjoniga Naiskodukaitse elanikkonna kaitsel

Naiskodukaitse elanikkonna kaitsel

17. nov. 2016

9.novembril toimus Tartus Kaitseliidu 98. aastapäevale pühendatud konverents "Kaitseliit elanikkonna kaitsel". Konverentsil astus ettekandega üles ka Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming, kes rääkis Naiskodukaitse olulisest rollist elanikkonnakaitse süsteemi arendamisel.

Naiskodukaitse elanikkonna kaitsel
Konverentsi arutelupaneelis osales teiste hulgas ka Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming.

Naiskodukaitses on hetkel ligi 2500 liiget. Kõik meie naised on erilised - liikmed on erineva tausta, oskuste, teadmiste, soovide ja võimetega. Lisaks on kõik liikmed omandanud erinevat väljaõpet organisatsioonis. Meil on teatud baasoskused vastavalt baasväljaõppe moodulitele. Naiskodukaitses on kaheksa erialagruppi ning vastavalt sellele on erineva kvalifikatsiooniga inimesed. Liikmeid on võimalik rakendada erinevatel ametikohtadel nii Naiskodukaitses kui ka Kaitseliidu erinevates üksustes.

 

Naiskodukaitsjatest saab kokku panna väga erinevaid üksusi erinevate ülesannete täitmiseks. Näiteks evakuatsiooni teostamiseks läheb vaja liikmeid nii toitlustusgrupist kui ka meditsiinigrupist, lisaks noortejuhte, staabiassistente jt. Iga meie liige oma oskuste ja teadmistega on väga oluline osa suurest masinavärgist.

 

 

FastLion CMS

Naiskodukaitse elanikkonna kaitsel

Naiskodukaitse elanikkonna kaitsel

Konverentsi arutelupaneelis osales teiste hulgas ka Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming Naiskodukaitses on hetkel ligi 2500 liiget 9.novembril toimus Tartus Kaitseliidu 98. aastapäevale pühendatud konverents "Kaitseliit elanikkonna kaitsel". Konverentsil astus ettekandega üles ka Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming, kes rääkis Naiskodukaitse olulisest rollist elanikkonnakaitse süsteemi arendamisel.

Naiskodukaitse elanikkonna kaitsel

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse