Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Neljas mentorikursus pakkus edasiviivaid näpunäiteid Neljas mentorikursus pakkus edasiviivaid Novembri alguses võõrustas Naiskodukaitse Harju ringkond neljateist naiskodukaitsjat üle Eesti eesmärgiga läbi viia järjekorras neljas Naiskodukaitse mentorikursus. Välikoka kursus Järgmine → Naiskodukaitse kohtus Riigikogu riigikaitsekomisjoniga Neljas mentorikursus pakkus edasiviivaid näpunäiteid

Neljas mentorikursus pakkus edasiviivaid näpunäiteid

17. nov. 2016

Novembri alguses võõrustas Naiskodukaitse Harju ringkond neljateist naiskodukaitsjat üle Eesti eesmärgiga läbi viia järjekorras neljas Naiskodukaitse mentorikursus.

Neljas mentorikursus pakkus edasiviivaid näpunäiteid
Foto: Marilin Prants

Mentorluse kasu nähakse nii organisatsioonikultuuri arengule, kui ka parimate juhtimispraktikate sujuvale ja tulemuslikule edasi kandumisele.

 

Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming kommenteeris kursuse sisu kui väga universaalset ja isegi hädatarvilikku igale juhile, kes tegeleb inimestega. Sellega vihjas ta kursuse sisupunktidele, milleks on: aktiivne kuulamine, aitava tagasiside andmine, eneserefleksioon, hoiakute kujundamine, enesejuhtimine ning probleemide ja konfliktide käsitlemine.

„Kui ma mõtlen nendele probleemidele, mida meie juhid aastast aastasse välja toovad ja ka koolitusvajadusena rõhutavad (nii palgalised kui vabatahtlikud), siis ma usun, et ma ei eksi, kui ütlen, et sellelt kursuselt leiate kindlasti enda jaoks lahendusi ja edasiviivaid näpunäiteid,“ tõi Naiskodukaitse esinaine välja otsese kasu.

 

Lisaks mainitule said kursuslased treeningut, kuidas mentorina kohtumist läbi viia ja eesmärkide seadmisel toeks olla. Osalejad said kaasa soovituse kandideerida Naiskodukaitse e-administreerimiskursusele, mis tõstaks mentorile vajalikku organisatsiooniteadlikkust.

 

Aitäh vingetele naistele neljandalt mentorikursuselt, kelle innustav energia ja laulud kauaks instruktoritesse kõlama jäävad! Tegutsevate mentoritega kohtume juba märtsi alguses Põlvamaal Naiskodukaitse mentorite seminaril.

Neljas mentorikursus pakkus edasiviivaid näpunäiteid
Foto: Marilin Prants

FastLion CMS

Neljas mentorikursus pakkus edasiviivaid

Neljas mentorikursus pakkus edasiviivaid

Foto: Marilin Prants Mentorluse kasu nähakse nii organisatsioonikultuuri arengule, kui ka parimate juhtimispraktikate sujuvale ja tulemuslikule edasi kandumisele Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming kommenteeris kursuse sisu kui väga universaalset ja isegi hädatarvilikku igale juhile, kes tegeleb inimestega Novembri alguses võõrustas Naiskodukaitse Harju ringkond neljateist naiskodukaitsjat üle Eesti eesmärgiga läbi viia järjekorras neljas Naiskodukaitse mentorikursus.

Neljas mentorikursus pakkus edasiviivaid näpunäiteid

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse