Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse ajaloo pildigalerii on vaatamiseks valmis Naiskodukaitse ajaloo pildigalerii on Naiskodukaitse ajalookomisjon on teinud algust ennesõjaaegsete Naiskodukaitse juhtide pildigaleriiga. Galeriisse on hetkel lisatud juba üle 170 foto ning see täieneb jooksvalt. Hetkel on albumisse küll lisatud enamasti juhid, kuid tulevikus laienevad nii galerii kui andmed ka tegevliikmete osas. aasta horoskoop Naiskodukaitse ajaloo pildigalerii on vaatamiseks valmis

Naiskodukaitse ajaloo pildigalerii on vaatamiseks valmis

Liina Valner 14. veebr. 2019

Naiskodukaitse ajalookomisjon on teinud algust ennesõjaaegsete Naiskodukaitse juhtide pildigaleriiga. Galeriisse on hetkel lisatud juba üle 170 foto ning see täieneb jooksvalt. Hetkel on albumisse küll lisatud enamasti juhid, kuid tulevikus laienevad nii galerii kui andmed ka tegevliikmete osas.

Naiskodukaitse ajaloo pildigalerii on vaatamiseks valmis
Kuvatõmmis veebilehelt

Idee sellise galerii loomiseks said Naiskodukaitse ajalookomisjoni liikmed eelmise aasta sügisel Soomes asuvat Lotta Svärd muuseumi külastades.

„See mõte meeldis kohe ka meile. Nende veebilehel asuva galerii teostus oli lihtne ning tabav ja iga portreepildi juurde oli lisatud ka väike tutvustus inimese tegevuse kohta organisatsioonis,“ jutustab ajalookomisjoni liige Erle Eenmaa.

 

„Loodame, et juba lähiajal muutub meie galerii nö. „ise sisu tootvaks“ ehk et kõik, kes teavad, et ka nende vanaema kuulus kunagi Naiskodukaitse ridadesse, saavad pildi ja info lehele ise lisada.

Kindlasti võiks pildigalerii huvi pakkuda ka pereajaloo uurijatele.

 

Galerii avaneb SIIT

 

Põnevat ajarännakut!

FastLion CMS

Naiskodukaitse ajaloo pildigalerii on

Naiskodukaitse ajaloo pildigalerii on

Kuvatõmmis veebilehelt Idee sellise galerii loomiseks said Naiskodukaitse ajalookomisjoni liikmed eelmise aasta sügisel Soomes asuvat Lotta Svärd muuseumi külastades „See mõte meeldis kohe ka meile Naiskodukaitse ajalookomisjon on teinud algust ennesõjaaegsete Naiskodukaitse juhtide pildigaleriiga. Galeriisse on hetkel lisatud juba üle 170 foto ning see täieneb jooksvalt. Hetkel on albumisse küll lisatud enamasti juhid, kuid tulevikus laienevad nii galerii kui andmed ka tegevliikmete osas.

Naiskodukaitse ajaloo pildigalerii on vaatamiseks valmis

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse