Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Minu Kevadtormi kogemus Minu Kevadtormi kogemus Nädalavahetusel, 16. - 18. mai sai läbitud minu elu esimene Kevadtorm staabiassistendina Maakaitse staabis, mis ei jää kindlasti viimaseks. Aitäh kõigile! Minu töölaud ehk hellitavalt "Mustauk" Foto: Evely Sagor ← Eelmine Keila jaoskond valmistub maakaitsepäevaks Järgmine → Mentorluse väljasõiduistung ehk laev udus Minu Kevadtormi kogemus

Minu Kevadtormi kogemus

Evely Sagor 27. mail 2014

Nädalavahetusel, 16. - 18. mai sai läbitud minu elu esimene Kevadtorm
staabiassistendina Maakaitse staabis, mis ei jää kindlasti viimaseks.

Minu Kevadtormi kogemus
TartuFoto: Evely Sagor

Oli 16.mai varahommik ja kell näitas 05.15, Keila linnas näitas temperatuur -2˚C. Võtsin oma ratastega kohvri ning asusin Tartu poole teele, ees ootas Kevadtorm. Peale 20-minutilist jalutuskäiku ühines minuga Järvi, Paldiski jaoskonnast ning koos jätkasime teekonda autos.

 

Tartusse, Maakaitse staapi jõudsime 8.00-ks, seal ootas meid ees kosutav hommikusöök ja kohvi, millele järgnes koolitus. Aeg õppides möödus kiirelt ja märkamatult jõudis kätte lõunasöögi aeg. Kella 16.00-st võtsin üle oma esimese valvekorra tööpostil. Aeg möödus kiirelt ja oleksin äärepealt unustanud õhtusöögile minna, kuid õnneks tuletati meelde. Meie valvekord lõppes südaööl. Teadmisega, et kell 08.00 peame taas postil olema, läksime magama.

 

Kokkuvõtvalt võin öelda, et oli väga tore. Nautisin igat hetke sellest ajast, kui ma MKS’s olin.

Ei ole vahet, kas peastaabi ülem või kaitseliidu ülem, kas vabatahtlik naiskodukaitse liige või  kaitseliitlane. Kõik on tavalised ja väga toredad inimesed. Õppisin selle kolme päevaga rohkem tundma struktuuri ja ka iseennast.

 

Polnud vahet, kui  vahetus algas kell 8.00 ja lõppes südaööl või algas kell 8.00 ning lõppes kell 16.00 - meid saatsid nali ja naer ning töö ja koolitused igal hetkel.

 

Aitäh kõigile!

Minu Kevadtormi kogemus
Minu töölaud ehk hellitavalt "Mustauk"Foto: Evely Sagor

FastLion CMS

Minu Kevadtormi kogemus

Minu Kevadtormi kogemus

Tartu Foto: Evely Sagor Oli 16 mai varahommik ja kell näitas 05 Nädalavahetusel, 16. - 18. mai sai läbitud minu elu esimene Kevadtorm staabiassistendina Maakaitse staabis, mis ei jää kindlasti viimaseks.

Minu Kevadtormi kogemus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse