Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Keila jaoskond valmistub maakaitsepäevaks Keila jaoskond valmistub maakaitsepäevaks Maakaitsepäev 2014 Harjumaal peetakse 23. juunil Nissi koolimaja juures. Naiskodukaitse on rivis, nii nagu igal aastal. Kohtume Maakaitsepäeval! ← Eelmine Ettevaatust! Tekitab sõltuvust Järgmine → Minu Kevadtormi kogemus Keila jaoskond valmistub maakaitsepäevaks

Keila jaoskond valmistub maakaitsepäevaks

Pille-Riin Moilanen 19. mail 2014

Maakaitsepäev 2014 Harjumaal peetakse 23. juunil Nissi koolimaja juures. Naiskodukaitse on rivis, nii nagu igal aastal.

Keila jaoskond valmistub maakaitsepäevaks
Keila jaoskond valmistub maakaitsepäevaks

Keila jaoskond alustas ettevalmistusi esmaspäeval, 12. mail. Ei, ei triigi pidulikke vorme, küüri katelt läikivaks või terita telgivaiju kuigi enamus neistki vajalikud tegevused ja saavad mingil ajahetkel tehtud. Kuna hiljutisel avalike suhete grupi koosolekul võeti vastu otsus korraldada loterii, siis avasime Keila koolis töötoa kodutütardele ja noortele kotkastele, et valmistada suveniire.


Keila kooli huviruum oli siginat saginat täis, sest töötoa teema oli lastele üllatus. Alguseks sai räägitud, mis see maakaitsepäev üldse on ja miks ning mida me meisterdama hakkame. Kui maakaitsepäev oli enamusele võõras, siis peaaegu kõik ütlesid, et loevad raamatuid ja teadsid, milleks kasutatakse järjehoidjaid. Ja järjehoidjaid oligi plaan valmistada.


Ja siis läks lahti- matrejalide valik keset lauda ning ideid hakkas tulema nagu küllusesarvest. Kui ma algul mõtlesin, et teeks paar näidist enne ise valmis ja veidi muretsesin, et seda ei jõudnud, siis lapsed tõestasid, et nende fantaasia lendab palju kõrgemalt.


Igaüks valmistas nii mitu järjehoidjat kui soovis ning otsustas ise, milline neist läheb loteriisse.


Järjehoidjad tulid väga erinevad: värvilised, lakoonilised, julged, tagasihoidlikud, suuremad, väiksemad. Kindlasti rõõmustavad need tulevasi omanikke.

 

Nüüd jääb üle veel laste poolt tehtu korralikult sildistada ja pakendada ning lisada teiste jaoskondade loterii- auhindade juurde.


Kohtume Maakaitsepäeval!

FastLion CMS

Keila jaoskond valmistub maakaitsepäevaks

Keila jaoskond valmistub maakaitsepäevaks

Keila jaoskond alustas ettevalmistusi esmaspäeval, 12 mail Maakaitsepäev 2014 Harjumaal peetakse 23. juunil Nissi koolimaja juures. Naiskodukaitse on rivis, nii nagu igal aastal.

Keila jaoskond valmistub maakaitsepäevaks

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse