Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Meie kandidaat on Leena Tammets Meie kandidaat on Leena Alutaguse ringkonna Aasta naiskodukaitsja 2021 kandidaat on Leena Tammets Lüganuse jaoskonnast. Rüütel ← Eelmine Sügisesed tegemised ringkonnas Järgmine → Aasta esimene veerand ringkonnas Meie kandidaat on Leena Tammets

Meie kandidaat on Leena Tammets

Ave Paavo 20. dets. 2021

Alutaguse ringkonna Aasta naiskodukaitsja 2021 kandidaat on Leena Tammets Lüganuse jaoskonnast.

Meie kandidaat on Leena Tammets

Leena Tammets on Naiskodukaitse vabatahtlik liige alates 2008. aastast olles enne seda viis aastat Kodutütarde ridades. Leena tegevus on teistele eeskujuks ning panus Naiskodukaitse arengusse märkimisväärne. Leena on motiveeriv eestvedaja, usin korraldaja ja aktiivne osaleja olles ka väsinuna abivalmis ja rõõmsameelne.

 

Leenat iseloomustab valmisolek võtta vastutus olles ametikohal või tegevuste korraldamisel ja osavõtmisel. Ta on olnud side- ja staabieriala grupijuht, Lüganuse jaoskonna aseesinaine ja esinaine, Alutaguse ringkonna juhatuse asendusliige, Kaitseliidu Keskkogu delegaat. Praegu on Leena Alutaguse ringkonna juhatuse liige.

Meie kandidaat on Leena Tammets

Leena oskus jagada oma aega töö, õpingute ja Naiskodukaitse tegevuste vahel on hämmastav. Ta on läbinud kõik Naiskodukaitse viis baasväljaõppemoodulit, Kaitseliidu koolituse Juhtimine praktikas mõlemad moodulid, avaliku esinemise kursused ning instruktorikursuse.

 

Leena on andnud oma panuse õppustel (Kevadtorm, Siil, Kilp, Wintercamp, Põhjakonn, Okaskera, Terasokas jne.), võidupüha paraadidel, eriala- ja spordivõistlustel, Naiskodukaitse koormusmatkal, kindral Tõnissoni militaarmatkal ja perepäeval, KEAT laagrites, toitlustamisel laulu- ja tantsupidudel, baasväljaõpete ja täiendõpete organiseerimisel, ringkonna ürituste organiseerimisel, „Ole valmis“ äpi tutvustamisel jne.

Meie kandidaat on Leena Tammets

Sel aastal on Leena jõudnud osaleda Naiskodukaitse koormusmatkal, ringkonna laskepäeval, Võidupüha paraadil Paides, juhtide öörännakul, Lüganuse jaoskonna tegemistes, ringkonna juhatuse koosolekutel ja juhtide õppepäeval võttes endale täitmiseks mitmeid ülesandeid ja Naiskodukaitse keskkogul.

 

Leena on korraldanud kaks Ohutushoiu mooduli baasväljaõpet – augustis Narvas kahes keeles ning oktoobris Jõhvis. Tema eestevedamisel töötati välja  ringkonnas tunnustamise kord.  

Samuti on Leena panustanud organisatsiooni tutvustamisse. Näiteks organiseeris Lüganuse kihelkonna 780 aastapäeval ohutustelgi materjalid, pildistas, kirjutas  ning postitas uudseid ringkonna tegemiste kohta sotsiaalmeediasse, tutvustas Naiskodukaiste kampaaniat Anname Au! ETV+ hommikusaates ja  Raadio4-s.

         

Leenat on tunnustatud  maleva pealiku tänuavaldamistega, Kaitseliidu ülema tänukirjade ja meenega, Lüganuse jaoskonna ning Alutaguse ringkonna tänukirja ja meenega, Naiskodukaitse keskjuhatuse tänukirjaga ja Liiliarist V klassi teenetemedaliga.  

Meie kandidaat on Leena Tammets

Fotod: M.Libert, A.Paavo, K.Raudsepp, M.Rüütel

FastLion CMS

Meie kandidaat on Leena

Meie kandidaat on Leena

Leena Tammets on Naiskodukaitse vabatahtlik liige alates 2008 aastast olles enne seda viis aastat Kodutütarde ridades Alutaguse ringkonna Aasta naiskodukaitsja 2021 kandidaat on Leena Tammets Lüganuse jaoskonnast.

Meie kandidaat on Leena Tammets

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse