Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Märtsikuu fotojahi teema on "Naiste tähtsad tegemised" Märtsikuu fotojahi teema on Veebruarist kuni aasta lõpuni korraldab Naiskodukaitse Viru ringkond fotojahi, et pakkuda läbi aasta huvitavat tegevust suurematele ja väiksematele fotohuvilistele ning tõhustada koostööd piirkonna eriorganisatsioonide vahel. talvematk Järgmine → Avalike suhete kursus Lõõlas Märtsikuu fotojahi teema on "Naiste tähtsad tegemised"

Märtsikuu fotojahi teema on "Naiste tähtsad tegemised"

Kristel Kitsing 9. märtsil 2012

Veebruarist kuni aasta lõpuni korraldab Naiskodukaitse Viru ringkond fotojahi, et pakkuda läbi aasta huvitavat tegevust suurematele ja väiksematele fotohuvilistele ning tõhustada koostööd piirkonna eriorganisatsioonide vahel.

Märtsikuu fotojahi teema on "Naiste tähtsad tegemised"

Fotojahi märtsikuu teema on "Naiste tähtsad tegemised".

 

Fotojahile on oodatud osalema lisaks Viru ringkonna naiskodukaitsjatele ka piirkonna kodutütred ja noorkotkad.

 

Jpg-formaadis foto peab olema tehtud fotojahi toimumise ajal ja osaleja enda poolt. Fotot on lubatud töödelda järgmises ulatuses: parajaks lõikamine, heleduse ja kontrastsuse parandamine, pildi pööramine. Lubatud ei ole muud töötlused, nt efektide lisamine, mitme pildi kokku-miksimine jne. Fotojahil osaledes tuleb kasuks vaimukus ja piiramatu fantaasia.

 

Fotojahis osalejad saavad oma pildi saata aadressile viru[no-Smpam)fotojaht@gmail.com" target="_blank">. Iga osaleja saab saata ühe foto, mille juurde tuleb lisada fotojahi teema ehk ülesande nimi, pildi pealkiri ning pildi tegemise kuupäev.

 

Fotojahi ülesanne ja laekunud pildid on nähtavad albumis http://picasaweb.com/virufotojaht. Jahile kaasaelajatel on lubatud pilte heatahtlikult kommenteerida ja neid vaadates heatahtlikult naerda.

 

Igal kalendrikuul lisandub uus fotojahi ülesanne. Samas võib eelmistele ülesannetele saata pilte kuni 2012. aasta lõpuni, s.t et kui ei olnud võimalust märtsikuu ülesandele pilti saata, võib selle saata ka septembris.

 

Aasta lõpus tuleb kokku auväärt ¾ürii, kes jagab eripreemiad aktiivsematele, vaimukamatele jne.

Märtsikuu fotojahi teema on "Naiste tähtsad tegemised"

FastLion CMS

Märtsikuu fotojahi teema on

Märtsikuu fotojahi teema on

Fotojahi märtsikuu teema on "Naiste tähtsad tegemised" Fotojahile on oodatud osalema lisaks Viru ringkonna naiskodukaitsjatele ka piirkonna kodutütred ja noorkotkad Veebruarist kuni aasta lõpuni korraldab Naiskodukaitse Viru ringkond fotojahi, et pakkuda läbi aasta huvitavat tegevust suurematele ja väiksematele fotohuvilistele ning tõhustada koostööd piirkonna eriorganisatsioonide vahel.

Märtsikuu fotojahi teema on "Naiste tähtsad tegemised"

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse