Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Märjamaa valla aasta ema on Nele Pernits! Märjamaa valla aasta ema Märjamaa valla aasta emaks kuulutati sel aastal Nele Pernits. Nele on väsimatu naine, kes rahuliku loomu ja suure armastusega kasvatab peres kolme last olles abielus, üllatus-üllatus, Märjamaa vallas 2018. aasta isaks valitud Meelis Pernitsaga. Tütred Liisbet (4-aastane), Lisette (8-aastane) ja Luiselota (13) on pere sportliku loomu ja ema-isa kutsumuse tõttu kursis nii ägedate orienteerumisradade kui ka kodutütarde põneva eluga. Nelet lähemalt tundma õppides võib tekkida küsimus, kas tõesti on ka tema ööpäevas 24 tundi? Küllap on, aga tal on nende kasutamiseks hiilgavalt hea organiseerimisoskus! ← Eelmine Märjamaa naiskodukaitsjad pidasid metsaistutustalguid Järgmine → Kaiu jaoskonna talgupäev eriolukorra tingimustes Märjamaa valla aasta ema on Nele Pernits!

Märjamaa valla aasta ema on Nele Pernits!

Liina Langi ja Liina Karotamm 6. mail 2020

Märjamaa valla aasta emaks kuulutati sel aastal Nele Pernits. Nele on väsimatu naine, kes rahuliku loomu ja suure armastusega kasvatab peres kolme last olles abielus, üllatus-üllatus, Märjamaa vallas 2018. aasta isaks valitud Meelis Pernitsaga. Tütred Liisbet (4-aastane), Lisette (8-aastane) ja Luiselota (13) on pere sportliku loomu ja ema-isa kutsumuse tõttu kursis nii ägedate orienteerumisradade kui ka kodutütarde põneva eluga.

Märjamaa valla aasta ema on Nele Pernits!
Foto:erakogu

Märjamaa vald on aasta emasid ja isasid valinud juba mõnda aega. Esmakordselt aga on tiitlid jõudnud  ühte peresse. Nele  teod ja pühendumus Naiskodukaitsele ei ole kunagi seganud olemast hea ema oma tütardele. Tegelikkuses vastupidi, Nele on tegusa loomuga olnud eeskujuks mitte vaid oma lastele, vaid ka paljudele teistele, olles aktiivne noortejuht ning korraldades väärt üritusi kogukonna järelkasvule. Märjamaa jaoskonna naised, esitades Nele kandidaadiks, hindasid tema laia panust: igapäevatoimetused haridustehnoloogi ametis Kaitseliidu koolis, vabatahtlikuna aastas enam kui 600 tunni pühendamine Naiskodukaitsele,  mitmel  tasandil pikaajaline eesvedamine organisatsioonis- kõik see ei ole takistanud tal olemast suurepärane lapsevanem ja  abikaasa. Nele on naiskodukaitsjana tegev olnud pea 20 aastat ning pälvinud palju tänu, vabariigi parima naiskodukaitsja tiitli ning Liiliaristi kolmanda klassi tunnustuse.

 

Nele on inimesena väga toetav, innustav ja tähelepanelik! Omal leebel moel oskab ta õiged nupud leida, millele vajutades on inimesed valmis vabatahtlikult ja, naeratus näol, tegema asju, mida nad on seni arvanud mitte oskavat või julgevat teha. Nele testib regulaarselt enda suutlikkuse piire, uskumaks, et kõik on võimalik, osaledes näiteks koormusmatkadel, Scoutsrännakul või orienteerumisvõistlustel. Nelet lähemalt tundma õppides võib tekkida küsimus, kas tõesti on ka tema ööpäevas 24 tundi? Küllap on, aga tal on nende kasutamiseks hiilgavalt hea organiseerimisoskus!

FastLion CMS

Märjamaa valla aasta ema

Märjamaa valla aasta ema

Foto:erakogu Märjamaa vald on aasta emasid ja isasid valinud juba mõnda aega Esmakordselt aga on tiitlid jõudnud ühte peresse Märjamaa valla aasta emaks kuulutati sel aastal Nele Pernits. Nele on väsimatu naine, kes rahuliku loomu ja suure armastusega kasvatab peres kolme last olles abielus, üllatus-üllatus, Märjamaa vallas 2018. aasta isaks valitud Meelis Pernitsaga. Tütred Liisbet (4-aastane), Lisette (8-aastane) ja Luiselota (13) on pere sportliku loomu ja ema-isa kutsumuse tõttu kursis nii ägedate orienteerumisradade kui ka kodutütarde põneva eluga.

Märjamaa valla aasta ema on Nele Pernits!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse