Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Märjamaa jaoskond pidas esimest üldkoosolekut Märjamaa jaoskond pidas esimest 27. mai õhtul pidas Märjamaa jaoskond maha oma esimese üldkoosoleku. Ajalooliseks sündmuseks koguneti vallamaja ovaalsaali. ← Eelmine Rapla ringkond andis erialagruppidele stardipaugu Järgmine → Kui kirikukell lõi… Märjamaa jaoskond pidas esimest üldkoosolekut

Märjamaa jaoskond pidas esimest üldkoosolekut

Nele Pernits 28. mail 2014

27. mai õhtul pidas Märjamaa jaoskond maha oma esimese üldkoosoleku. Ajalooliseks sündmuseks koguneti vallamaja ovaalsaali.

Märjamaa jaoskond pidas esimest üldkoosolekut

Noore ja väikese jaoskonna puhul on hea tõdeda, et puudub igasugune mure kvoorumi kokku saamise pärast – kohal olid kõik 12 jaoskonna tegevliiget, 1 noorliige ning paar suuremat ja väiksemat lapsuksest veel pealegi. Esimene üldkoosolek vääris ka seda, et kaasa toodi ohtralt kooki ja muid suupisteid ning kamaluga lilli. Koogid ja lilled lõid koheselt pidulikuma meeleolu ja tegid õhtu veelgi erilisemaks.

Mõistagi olid seni juhitamatult hakkama saanud jaoskonna üldkoosoleku tähtsaimaks osaks valimised. Arutati, mis arutati ja absoluutselt kõik jaoskonna liikmed said ka vähemalt ühte ametisse kandidaadiks tõstatatud, aga lõpuks nenditi, et kes seekord ametit ei saa, eks see siis võtab selle aasta või paari pärast. Igatahes ilma vaidlusteta otsustati üksmeelselt, et jaoskonna esinaiseks saab Nele Pernits, aseesinaiseks Ave Kusmin ja juhatuse liikmeteks Evelyn Gold, Kaie Gold-Rand ja Merle Mets. Juhatuse asendusliikmeks valiti Merle Niinemets.

Märjamaa jaoskond pidas esimest üldkoosolekut

Kui valimisärevus lahtunud söödi veel kooki ja arutati olulisi küsimusi. Näiteks planeeritakse juuniküüditamise aastapäeval taaskord teha märtsikuus korraldatuga sarnane mälestusüritus. Juulikuus korraldatakse koos Rapla jaoskonnaga väljasõit Tartusse ja augustis osaletakse Märjamaa folgi raames oma kohvikuga kodukohvikute päeval. Viimane sai eriti suure arutelu osaliseks ja plaane muudkui sadas. Kõike ei tahaks siinkohal reeta, sest tulge ikka ise ka Märjamaa jaoskonna kohvikut  külastama, aga saladuskatte all ütlen, et jutuks olid nii pitside-satsidega põlled ja pearätid, katlad, telk, koogikesed, hapukapsa supp ja supi hapnemine ning veel hulganisti muid olulisi detaile.

Kindlasti ei sa märkimata jätta, et jaoskond otsustas, et kuna me oleme sõpruskond, siis hakkame pidama ka üksteise sünnipäevi ning kuna meie ajalugu on meile väga oluline, siis praegu on veel võimalus sellel sabast kinni hakata ja meie jaoskonna taastamisjärgne ajalugu kroonikasse panna. Jaoskonna kroonikuks valiti Mari Kõrver. Veel said värsked tegevliikmed kätte oma liikmepiletid ja õnnitleti hiljuti emaks saanud jaoskonna liiget.

Oligi esimene koosolek tulemusrikkalt peetud ja sai siinkohal ka hästi lühidalt kokku võetud. Koju mindi kooki täis kõhu ja peas lendlevate plaanidega tegusast tulevikust, igaühel lillekimp uljalt käes.

Märjamaa jaoskond pidas esimest üldkoosolekut

FastLion CMS

Märjamaa jaoskond pidas esimest

Märjamaa jaoskond pidas esimest

Noore ja väikese jaoskonna puhul on hea tõdeda, et puudub igasugune mure kvoorumi kokku saamise pärast – kohal olid kõik 12 jaoskonna tegevliiget, 1 noorliige ning paar suuremat ja väiksemat lapsuksest veel pealegi Esimene üldkoosolek vääris ka seda, et kaasa toodi ohtralt kooki ja muid suupisteid ning kamaluga lilli 27. mai õhtul pidas Märjamaa jaoskond maha oma esimese üldkoosoleku. Ajalooliseks sündmuseks koguneti vallamaja ovaalsaali.

Märjamaa jaoskond pidas esimest üldkoosolekut

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse