Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Lahtised uksed Tartu ringkonnas Lahtised uksed Tartu ringkonnas Naiskodukaitse Tartu ringkond kutsub kõiki huvilisi lahtiste uste päevale teisipäeval, 19. septembril algusega kell 19. 00 Tartus Riia 12 (sissepääs Võru tänava poolt). Kavas on presentatsioon Tartu ringkonnast, selle liikmetest ja tegemistest. Tegevust tutvustatakse läbi väikse pildi- ja varustusenäituse. Naiskodukaitse liikmed räägivad oma elust ja tegemistest ja vastavad kõikvõimalikele küsimustele. Kohtumiseni lahtiste uste päeval! ← Eelmine Baltimeremaade konverents Norra Kuningriigis Järgmine → Tartu ringkond alustab taas Baasväljaõppega Lahtised uksed Tartu ringkonnas

Lahtised uksed Tartu ringkonnas

11. sept. 2006

Naiskodukaitse Tartu ringkond kutsub kõiki huvilisi lahtiste uste päevale teisipäeval, 19. septembril algusega kell 19.00 Tartus Riia 12 (sissepääs Võru tänava poolt). Kavas on presentatsioon Tartu ringkonnast, selle liikmetest ja tegemistest. Tegevust tutvustatakse läbi väikse pildi- ja varustusenäituse. Naiskodukaitse liikmed räägivad oma elust ja tegemistest ja vastavad kõikvõimalikele küsimustele.

Tartu ringkond on aegade algusest peale olnud Naiskodukaitse kantsiks. Ühe lipulaevana teiste seas tegutsetakse ka tänapäeval. Uusi liikmeid tuleb ringkonda juurde aastaringselt. Sellegipoolest korraldatakse igal sügisel vahetult enne baasväljaõppe algust lahtiste uste päev, et kõik huvilised võiksid Naiskodukaitse tegemisi kaema tulla ja soovi korral organisatsiooniga liituda ning seejärel kohe baasteadmisi omandama hakata.
Praegusel hetkel on Tartu ringkonnas ümmarguselt 100 tegevliiget ja paarkümmend liikmekandidaati. Naiskodukaitsjate elu põnevaks ja mitmekesiseks tegemisel on suur osa just liikmetel endil, kes pärinevad kõikvõimalikelt elualadelt. Ringkonnas on arste, müüjaid, kunstnikke, õpetajaid, ohtralt üliõpilasi ning isegi üks harfimängija. Ka liikmete vanuseskaala on üsna lai. Naiskodukaitsesse võib astuda alates seitsmeteistkümnendast eluaastast ja soovi korral ikka kogu eluks. Seega tegutsevad ka Tartu ringkonnas verinoored tütarlapsed kõrvuti kogenud ja küpses eas naisterahvastega.

Kuna Naiskodukaitse tegevus on väga mitmekülgne, siis ei ole liikmete erinevad huvid ja vanusevahe siiani probleemiks osutunud. Võib tõepoolest öelda, et Naiskodukaitse pakub igaühele midagi. Selleks aga, et teada saada, mida ta just sulle pakkuda võiks, tuleb ise kohale tulla ja see välja uurida.

Kohtumiseni lahtiste uste päeval!
Lahtised uksed Tartu ringkonnas

FastLion CMS

Lahtised uksed Tartu ringkonnas

Lahtised uksed Tartu ringkonnas

Tartu ringkond on aegade algusest peale olnud Naiskodukaitse kantsiks Ühe lipulaevana teiste seas tegutsetakse ka tänapäeval Naiskodukaitse Tartu ringkond kutsub kõiki huvilisi lahtiste uste päevale teisipäeval, 19. septembril algusega kell 19.00 Tartus Riia 12 (sissepääs Võru tänava poolt). Kavas on presentatsioon Tartu ringkonnast, selle liikmetest ja tegemistest. Tegevust tutvustatakse läbi väikse pildi- ja varustusenäituse. Naiskodukaitse liikmed räägivad oma elust ja tegemistest ja vastavad kõikvõimalikele küsimustele.

Lahtised uksed Tartu ringkonnas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse