Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kuidas kõlab „vete kohin“ irokeesi keeles? Kuidas kõlab „vete kohin“ 7. oktoobril toimus Märjamaa mälumängu sarja teine etapp – osalejaid võistkondi oli rohkem, küsimused olid sama põnevad ja taaskord olid kohal ka Märjamaa jaoskonna naiskodukaitsjad. Nüüd aga ninad raamatusse ja internetti ning kuu aja pärast jälle mälumängima ← Eelmine Raplakad Välitoitlustuse erialavõistlusel viiendad Järgmine → Ukraina sõda – lähemal, kui arvad, puudutavam, kui mõtled Kuidas kõlab „vete kohin“ irokeesi keeles?

Kuidas kõlab „vete kohin“ irokeesi keeles?

Nele Pernits 9. okt. 2014

7. oktoobril toimus Märjamaa mälumängu sarja teine etapp – osalejaid võistkondi oli rohkem, küsimused olid sama põnevad ja taaskord olid kohal ka Märjamaa jaoskonna naiskodukaitsjad.

Kuidas kõlab „vete kohin“ irokeesi keeles?
Seekord saime kogu võistkonna selfiele haarata.

Märjamaal juba traditsioonilisi, aga Naiskodukaitse jaoskonna jaoks veel mitte nii traditsioonilisi mälumänguõhtud iseloomustab ilmekalt Ave tõdemus peale esimest viitteistkümmet küsimust: „Mul on tunne nagu ma oleksin tund aega puid lõhkunud“. Tõeliselt pähklite küsimuste korral väsibki ilmselt puhtast ajude ragistamisest samavõrd ära, kui puude lõhkumisest. Taaskord tõdesime, et arutada tuleb valjult vaikselt. Valjult selles mõttes, et ära mõtle üksi, vaid jaga oma mõtteid võistkonnaga, kelles sinu mõtted omakorda uusi seoseid tekitavad. Vaikselt siis jälle selles mõttes, et naabritel on väga suured kõrvad, mis kõik targad mõtted kinni püüavad.

 

Ja neid pähkleid ikka oli, mille üle ajusid ragistada. Taaskord kinnitasime endale, et iga mitte teadmine on võit uue saadud teadmise näol. Päris rumalatena meie vapper võistkond ennast muidugi ka ei tundnud, sest me suutsime ikka täitsa mitmeid asju välja mõelda. Näiteks teadsime me väga hästi, kust tuli Olaf Palme sel õhtul, kui ta mõrvati ja milline Itaalia linn on seotud Medicite nimega. Uus ja enam ilmselt mitte meelest minev teadmine on aga näiteks see, et „vete kohin“ irokeesi keeles on „Niagara“.

Nüüd aga ninad raamatusse ja internetti ning kuu aja pärast jälle mälumängima

FastLion CMS

Kuidas kõlab „vete kohin“

Kuidas kõlab „vete kohin“

Seekord saime kogu võistkonna selfiele haarata Märjamaal juba traditsioonilisi, aga Naiskodukaitse jaoskonna jaoks veel mitte nii traditsioonilisi mälumänguõhtud iseloomustab ilmekalt Ave tõdemus peale esimest viitteistkümmet küsimust: „Mul on tunne nagu ma oleksin tund aega puid lõhkunud“ 7. oktoobril toimus Märjamaa mälumängu sarja teine etapp – osalejaid võistkondi oli rohkem, küsimused olid sama põnevad ja taaskord olid kohal ka Märjamaa jaoskonna naiskodukaitsjad.

Kuidas kõlab „vete kohin“ irokeesi keeles?

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse