Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kriis paneb mõtte tööle Kriis paneb mõtte tööle Kevadine eriolukord on meie tegevust suuresti mõjutanud aga oleme leidnud uusi põnevaid lahendusi veebipõhiselt, et ennast pildil hoida. ← Eelmine Naiskodukaitse laskevõistlus Lääne ringkonna moodi Järgmine → Lääne naiskond üleriigilisel koormusmatkal Kriis paneb mõtte tööle

Kriis paneb mõtte tööle

Eda Loik, Maire Kruus ja Svetlana Aug 8. juulil 2020

Kevadine eriolukord on meie tegevust suuresti mõjutanud aga oleme leidnud uusi põnevaid lahendusi veebipõhiselt, et ennast pildil hoida.

Kriis paneb mõtte tööle
"Anname au!" veebimängu kutse Autor: Meline Sirkel

Esimene mäng Lääne ringkonnas oli aprillis „Anname au!“ veebimäng. Viiel tööpäeval said huvilised vastata küsimustele, mis olid seotud  kampaaniaga „Anname au!“ ja puudutasid Naiskodukaitse tegemisi. Vastajaid oli kokku 67 ja iga päeva õhtul loosisime vastanute vahel välja Naiskodukaitse teemalisi auhindu.  Rõõmu tegi, et osalejaid oli üle Eesti ja meened jõudsid riigi erinevatesse paikadesse.  

 

Kriis paneb mõtte tööle
"Loodus puhtaks" Autor: Karoliina Mustkivi
Kriis paneb mõtte tööle
Eneli, Kadi ja Aire üheõhtune "saak" Autor: Kadi Suurkask

Mai algul kutsus Haapsalu jaoskond oma 95. sünnipäeva puhul loodusesse. Üleskutse eesmärgiks oli kõndida loodus puhtaks. Kaasa oli vaja võtta kilekott ja teele jääv prügi sinna korjata. Kaasalööjaid oli palju ja usinamad postitasid oma saagist pilte ka ürituse lehele. 

Kriis paneb mõtte tööle
"Kõnnime ümbruskonna puhtaks" Autor: Meline Sirkel

Ajavahemikus 19.-21.06.2020  toimus Lääne-Nigula vallas „Jaanipäeva aarete jaht“. See oli orienteerumismäng, kus tuli läbida erinevaid punkte. Üheks punktiks oli Naiskodukaitse esmaabipunkt. Ülesanne seisnes legendi järgi situatsiooni lahendamises, kus põhirõhk oli 112 kutsel. Hädaabi numbrile vastasid meditsiini erialagrupi liikmed. Osalejate sõnul oli mäng väga põnev.

Mõned kommentaarid osalejate poolt:

Uku: "Mäng oli põnev, hästi korraldatud ja asjalik. Minu jaoks oli situatsioonide lahendamine õpetlik. Oleks tahtnud isegi veel rohkem ennast proovile panna."

 

Katre: "Punkt oli väga huvitav ja andis enesekindlust taaskord juurde. Esialgu ei suutnud sõbrannaga kokkuleppele saada, kes helistab. Ilmselt oli mõlemal hirm, et ütleme midagi valesti. Raske oli ette kujutada situatsiooni (seda enam, et neid kõnesid elus pole siiani olnud vajadust teha). Helistades ja küsimustele vastates sain aru, et hirm oli asjata. Annab kindlasti julgust juurde ka päris olukordades kiirabisse helistada ja inimesi sellega aidata. Jätkake samas vaimus!"

 

Aivi: "Algul oli hirmutav, et peab helistama. Hästi palju andis julgust juurde kui suunavaid küsimusi esitati. Aitäh, oli põnev punkt."

Hetkel on käimas Lääne- Nigula valla mäng 1448,8 rkm avastamist. Mängus saab osaleda augusti lõpuni (31.08.2020). Ka seal on Naiskodukaitsel oma punkt. 

Kriis paneb mõtte tööle
Autor: Julia Sirkel
Kriis paneb mõtte tööle
Autor: Julia Sirkel

Rohkem infot meie tegemiste kohta leiate Facebooki lehelt: „Naiskodukaitse Lääne Ringkond“ või https://www.naiskodukaitse.ee/Laane_ringkond_17.

FastLion CMS

Kriis paneb mõtte tööle

Kriis paneb mõtte tööle

"Anname au!" veebimängu kutse Autor: Meline Sirkel Esimene mäng Lääne ringkonnas oli aprillis „Anname au!“ veebimäng Viiel tööpäeval said huvilised vastata küsimustele, mis olid seotud kampaaniaga „Anname au!“ ja puudutasid Naiskodukaitse tegemisi Kevadine eriolukord on meie tegevust suuresti mõjutanud aga oleme leidnud uusi põnevaid lahendusi veebipõhiselt, et ennast pildil hoida.

Kriis paneb mõtte tööle

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse