Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kose noored lindudele pesakaste meisterdamas Kose noored lindudele pesakaste Kose noored kotkad ja kodutütred alustasid kevadvaheaega mõeldes rändlindude saabumisele. Võitsin Kose noored lindudele pesakaste meisterdamas

Kose noored lindudele pesakaste meisterdamas

Külli Jõgeda 20. märtsil 2015

Kose noored kotkad ja kodutütred alustasid kevadvaheaega mõeldes rändlindude saabumisele.

Kose noored lindudele pesakaste meisterdamas
Kose noored kotkad ja kodutütred enda valmistatud lindude pesakastidega

15. märtsi hommikul koguneti koolimaja tööõpetuse klassi, kus õpetaja Anvar Hannnson tutvustas kasutatavaid tööriistu ning juhendaja Kaido visandas kiirelt tahvlile erinevate pesakastide joonised ning töö võis alata.

 

Koostöös lapsevanematega mõõdeti ja seati välja meelepärased pesakastide detailid ning võiski alata kõige lõbusam osa tööst - naelte kopsimine. Kuna tegemist oli algklassi lastega, siis sai nii mõnigi noor esmakordselt haamri kätte. Entusiasmi võis näha ka lapsevanemate silmis, kes nautisid meisterdamist koos võsudega. Koostöös valmisid omanäolised pesakastid kuldnokkadele.

 

Antud ettevõtmine sai teoks tänu perekond Põrk-ile, kes tõid pesakastide ehitamiseks vajalikud materjalid ning juhendasid töid. Suured tänud ka Kose Gümnaasiumi direktorile ja tööõpetuse õpetajale koostöö eest pesakastide valmimisel.

FastLion CMS

Kose noored lindudele pesakaste

Kose noored lindudele pesakaste

Kose noored kotkad ja kodutütred enda valmistatud lindude pesakastidega 15 märtsi hommikul koguneti koolimaja tööõpetuse klassi, kus õpetaja Anvar Hannnson tutvustas kasutatavaid tööriistu ning juhendaja Kaido visandas kiirelt tahvlile erinevate pesakastide joonised ning töö võis alata Kose noored kotkad ja kodutütred alustasid kevadvaheaega mõeldes rändlindude saabumisele.

Kose noored lindudele pesakaste meisterdamas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse