Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kose naiskodukaitsjad Kevadlaadal Kose naiskodukaitsjad Kevadlaadal 07. mai oli järjekordselt üks tore kevadpäev, mil tublid Kose Lions Klubi liikmed olid Kose ujulaplatsile ühe kevadise laadapäeva organiseerinud. Ja seda juba 15. aastat. Nii ei puudunud sealt ka Kose Malevkonna kaitseliitlased oma masinapargi ja varustuse tutvustamisega ning tegusad kenades Naiskodukaitse pidulikus vormiriietuses naiskodukaitsjad. ← Eelmine Naiskodukaitse tegemistest Kosel - mälestuspäev Järgmine → Naiskodukaitse laskevõistlus Kose naiskodukaitsjad Kevadlaadal

Kose naiskodukaitsjad Kevadlaadal

Ave Nael 9. mail 2011

07. mai oli järjekordselt üks tore kevadpäev, mil tublid Kose Lions Klubi liikmed olid Kose ujulaplatsile ühe kevadise laadapäeva organiseerinud. Ja seda juba 15. aastat. Nii ei puudunud sealt ka Kose Malevkonna kaitseliitlased oma masinapargi ja varustuse tutvustamisega ning tegusad kenades Naiskodukaitse pidulikus vormiriietuses naiskodukaitsjad.

Kose naiskodukaitsjad Kevadlaadal
Naised laadamelus

Nagu juba mitmeid aastaid on Kose naiskodukaitsjad laadarahvale ”silmailu” pakkunud ning omi tegevusi tutvustanud, mehed võimsat tehnikat vaadata ja katsuda lasknud ning lastele ka mõne tiiru lustisõitu pakkunud. Sellel aastal sai kahele laadal viibivale naisele  pisike säde antud liitumaks meie organisatsiooniga. Laadal juhtuti kokku ka Pärnumaa naiskodukaitsjaga ja koos vesteldi ühistel teemadel.

 

Traditsiooniliselt toimub igal kevadel Kose kevadlaada toimumisajal Kose Malevkonna lahtiste uste päev, mil riigikaitselist tegevust ja militaarvarustust tutvustatakse ning vallarahvale oma tegemistest-olemistest teada antakse.

FastLion CMS

Kose naiskodukaitsjad Kevadlaadal

Kose naiskodukaitsjad Kevadlaadal

Naised laadamelus Nagu juba mitmeid aastaid on Kose naiskodukaitsjad laadarahvale ”silmailu” pakkunud ning omi tegevusi tutvustanud, mehed võimsat tehnikat vaadata ja katsuda lasknud ning lastele ka mõne tiiru lustisõitu pakkunud Sellel aastal sai kahele laadal viibivale naisele pisike säde antud liitumaks meie organisatsiooniga 07. mai oli järjekordselt üks tore kevadpäev, mil tublid Kose Lions Klubi liikmed olid Kose ujulaplatsile ühe kevadise laadapäeva organiseerinud. Ja seda juba 15. aastat. Nii ei puudunud sealt ka Kose Malevkonna kaitseliitlased oma masinapargi ja varustuse tutvustamisega ning tegusad kenades Naiskodukaitse pidulikus vormiriietuses naiskodukaitsjad.

Kose naiskodukaitsjad Kevadlaadal

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse