Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse laskevõistlus Naiskodukaitse laskevõistlus Eeloleval laupäeval, 14. mail 2011, toimub Männiku lasketiirus Harjumaal Naiskodukaitse laskevõistlus sportrelvadest, mille korraldab sellel aastal Harju ringkond. Laskevõistlusest võivad osa võtta kõik Naiskodukaitse tegevliikmed. Naised laskevõistlusel täpsuses mõõtu võtmas ← Eelmine Kose naiskodukaitsjad Kevadlaadal Järgmine → Head mõtted on need, mis kasvatavad uusi mõtteid Naiskodukaitse laskevõistlus

Naiskodukaitse laskevõistlus

Eeloleval laupäeval, 14. mail 2011, toimub Männiku lasketiirus Harjumaal Naiskodukaitse laskevõistlus sportrelvadest, mille korraldab sellel aastal Harju ringkond. Laskevõistlusest võivad osa võtta kõik Naiskodukaitse tegevliikmed.

Laskevõistlustele oodatakse kõikidest ringkondadest kuni kahte neljaliikmelist võiskonda, et siis mõõtu võtta nii võistkondlikus kui ka individuaalarvestuses. Kokku asub võistlustulle pea 16 neljaliikmelist võistkonda.

 

Üritus algab kell 11.00 mandaadiga, misjärel toimub võistluse avamine ning siis juba astutakse võistlusesse.

 

Naiskodukaitse laskevõistluse eesmärk on edendada Naiskodukaitse laskealast ettevalmistust ning selgitada välja Naiskodukaitse parimad võistkonnad ja parimad individuaallaskurid sportrelvadest.

Naiskodukaitse laskevõistlus
Naised laskevõistlusel täpsuses mõõtu võtmas

FastLion CMS

Naiskodukaitse laskevõistlus

Naiskodukaitse laskevõistlus

Laskevõistlustele oodatakse kõikidest ringkondadest kuni kahte neljaliikmelist võiskonda, et siis mõõtu võtta nii võistkondlikus kui ka individuaalarvestuses Kokku asub võistlustulle pea 16 neljaliikmelist võistkonda Eeloleval laupäeval, 14. mail 2011, toimub Männiku lasketiirus Harjumaal Naiskodukaitse laskevõistlus sportrelvadest, mille korraldab sellel aastal Harju ringkond. Laskevõistlusest võivad osa võtta kõik Naiskodukaitse tegevliikmed.

Naiskodukaitse laskevõistlus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse