Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Koome taas sõduritele jõuluks sokid! Koome taas sõduritele jõuluks Saaremaa naiskodukaitsjad, ajaleht Saarte Hääl ja raadio Kadi kutsuvad taas kuduma jõuluks sokke saarlastest ajateenijatele. Et kõige rohkem on saarlastest ajateenijaid Vahipataljonis ja mereväes (kokku 117 poissi), siis oleme otsustanud kõigepealt neid rõõmustada. ← Eelmine Naiskodukaitse omad tooted! Järgmine → Algas Rühmaparameediku erialakursus Kaitseliidus Koome taas sõduritele jõuluks sokid!

Koome taas sõduritele jõuluks sokid!

R. Loel 1. nov. 2010

Saaremaa naiskodukaitsjad, ajaleht Saarte Hääl ja raadio Kadi kutsuvad taas kuduma jõuluks sokke saarlastest ajateenijatele. Et kõige rohkem on saarlastest ajateenijaid Vahipataljonis ja mereväes (kokku 117 poissi), siis oleme otsustanud kõigepealt neid rõõmustada.

Kui aga sokke saab rohkem, pole sellestki midagi, sest saarlasi teenib ka teistes väeosades ning Kuressaare linnal on olemas ka vapilaev Admiral Cowan, mille 30-liikmeline meeskonnale võiks samuti rõõmu valmistada.

 

Eelmise aasta jõulueelne aeg, mil Saarte Hääle toimetusse samuti sokke sõdurpoistele koguti, näitas lehe peatoimetaja Tiina Luksi sõnul, et tegemist oli ühe väga inimliku ja sooja ettevõtmisega. "See rõõm, mida meie sokikudumise aktsioon pakkus nii sokisaajatele kui ka kudujatele-annetajatele endile, ütleb mulle, et tegu on ühe väärt ja südantsoojendava ettevõtmisega," meenutas Luks aastatagust aega, lisades, et kui eelmisel korral palusime sokitoojatel kindlasti soki sisse pista ka oma nimi, siis nimele lisaks oli sokkidesse peidetud ka šokolaade, headest sõnadest ja soovidest rääkimata.

 

Naiskodukaitsjatele, kes sokikudumise idee algatajad on, teeb rõõmu, et tänavu aasta on kuues vallas avatud ka "kohalikud sokikogumispunktid". Nii saab sel aastal sokke tuua lisaks Saarte Hääle toimetusele ka Leisi, Valjala, Muhu ja Lümanda vallamajja, Kärla raamatukogusse ja Tornimäe koolimajja. Palume sokid, millel ikka sees annetaja nimi, tuua ära 6. detsembriks. Siis jõuame need sõduritele enne jõulupuhkustele minekut ka ilusasti üle anda. Kui mõni omavalitsus soovib aga veel kampa lüüa, et aidata vähendada kudujate jalavaeva, siis palume sellest kindlasti lehetoimetusse teada anda.

FastLion CMS

Koome taas sõduritele jõuluks

Koome taas sõduritele jõuluks

Kui aga sokke saab rohkem, pole sellestki midagi, sest saarlasi teenib ka teistes väeosades ning Kuressaare linnal on olemas ka vapilaev Admiral Cowan, mille 30-liikmeline meeskonnale võiks samuti rõõmu valmistada Eelmise aasta jõulueelne aeg, mil Saarte Hääle toimetusse samuti sokke sõdurpoistele koguti, näitas lehe peatoimetaja Tiina Luksi sõnul, et tegemist oli ühe väga inimliku ja sooja ettevõtmisega Saaremaa naiskodukaitsjad, ajaleht Saarte Hääl ja raadio Kadi kutsuvad taas kuduma jõuluks sokke saarlastest ajateenijatele. Et kõige rohkem on saarlastest ajateenijaid Vahipataljonis ja mereväes (kokku 117 poissi), siis oleme otsustanud kõigepealt neid rõõmustada.

Koome taas sõduritele jõuluks sokid!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse