Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kolm naiskodukaitsjat said kaitseministrilt hõbe-rinnamärgid Kolm naiskodukaitsjat said kaitseministrilt Täna korraldas Kaitseministeerium Eesti Vabariigi 101. aastapäeva puhul tänuürituse, kus jagati tunnustusi inimestele, kelle vabatahtlik panus riigikaitsesse on olnud erakordselt suur. On taaskord väga uhke tunne, et hõbe-rinnamärgi said ka kolm naiskodukaitsjat: Jane Koitlepp Sakala ringkonnast, Monika Ristisaar Tartu ringkonnast ning Marit Antik Tallinna ringkonnast. aasta horoskoop Järgmine → Vabariigi aastapäeva paraadi jälgimisel on abiks „Ole valmis“ mobiilirakendus Kolm naiskodukaitsjat said kaitseministrilt hõbe-rinnamärgid

Kolm naiskodukaitsjat said kaitseministrilt hõbe-rinnamärgid

19. veebr. 2019

Täna korraldas Kaitseministeerium Eesti Vabariigi 101. aastapäeva puhul tänuürituse, kus jagati tunnustusi inimestele, kelle vabatahtlik panus riigikaitsesse on olnud erakordselt suur. On taaskord väga uhke tunne, et hõbe-rinnamärgi said ka kolm naiskodukaitsjat: Jane Koitlepp Sakala ringkonnast, Monika Ristisaar Tartu ringkonnast ning Marit Antik Tallinna ringkonnast.

Kolm naiskodukaitsjat said kaitseministrilt hõbe-rinnamärgid
Kaitseministri hõbe-rinnamärgi saanud Jane Koitlepp ja Monika Ristisaar Foto: Airi Tooming

Kõiki neid naisi iseloomustab meeletu tahe ning energia end vabatahtlikuna riigikaitses rakendada.

 

Jane Koitleppa tunnustati erakordse panuse eest Naiskodukaitse arendamisel ja Anname Au kampaania läbiviimisel Sakala ringkonnas. Ta on erakordselt süsteemne ja põhjalik juht, kes suudab eesmärgipäraselt tegutsema panna ka oma liikmed. Lisaks koordineerib Jane oma ringkonnas staabiassistentide väljaõpet ning töötab selle nimel, et aina rohkem naisi leiaks rakenduse Kaitseliidu ettevalmistatavates üksustes.

 

Monika Ristisaart tunnustati Anname Au kampaania aastatepikkuse eduka eestvedamise eest Tartu ringkonnas. Tema algatusel ja eestvedamisel on Tartus suurejooneliselt läbi viidud kampaania avapäeva. Ta on oskuslikult suutnud kaasata kampaaniasse erinevaid partnereid ning kampaania üritused on leidnud rohket kajastamist ka üle-eestilises meedias. Lisaks on Monika Tartu ringkonna avalike suhete grupijuhi abi ning panustab aktiivselt ka üle-eestilisel tasandil avalike suhete valdkonna arendamisesse Naiskodukaitses.

Marit Antikut tunnustati samuti aastatepikkuse erakordse panuse eest Anname Au kampaania läbiviimisesse Tallinnas. Ta on pühendunud naiskodukaitsja, kes on olnud korraldavas ja vastutavas rollis, ent samas on ta igal aastal ka ise lugematutel üritustel sinililli müünud. Ta on äärmiselt hea suhtleja ja suurepärane eestkõneleja kampaania eesmärkide tutvustamisel. Lisaks tegutseb Marit Tallinna ringkonna avalike suhete grupis ning panustab järjepidevalt organisatsiooni tutvustamisesse.

Kolm naiskodukaitsjat said kaitseministrilt hõbe-rinnamärgid
Tunnustuse saajad kaitseministriga Foto: Airi Tooming

FastLion CMS

Kolm naiskodukaitsjat said kaitseministrilt

Kolm naiskodukaitsjat said kaitseministrilt

Kaitseministri hõbe-rinnamärgi saanud Jane Koitlepp ja Monika Ristisaar Foto: Airi Tooming Kõiki neid naisi iseloomustab meeletu tahe ning energia end vabatahtlikuna riigikaitses rakendada Jane Koitleppa tunnustati erakordse panuse eest Naiskodukaitse arendamisel ja Anname Au kampaania läbiviimisel Sakala ringkonnas Täna korraldas Kaitseministeerium Eesti Vabariigi 101. aastapäeva puhul tänuürituse, kus jagati tunnustusi inimestele, kelle vabatahtlik panus riigikaitsesse on olnud erakordselt suur. On taaskord väga uhke tunne, et hõbe-rinnamärgi said ka kolm naiskodukaitsjat: Jane Koitlepp Sakala ringkonnast, Monika Ristisaar Tartu ringkonnast ning Marit Antik Tallinna ringkonnast.

Kolm naiskodukaitsjat said kaitseministrilt hõbe-rinnamärgid

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse