Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kohila naiskodukaitsjad pidasid kohvikut Kohila naiskodukaitsjad pidasid kohvikut 18. augustil toimus Kohilas hoovide päev, mille raames olid avatud kodukohvikud. ← Eelmine Rapla naised merega rinda pistmas Järgmine → Viies Laste seikluspäev ei petnud kellegi lootusi Kohila naiskodukaitsjad pidasid kohvikut

Kohila naiskodukaitsjad pidasid kohvikut

Lili Kesa 19. augustil 2019

18. augustil toimus Kohilas hoovide päev, mille raames olid avatud kodukohvikud.

Kohila naiskodukaitsjad pidasid kohvikut

Nädal varem kogusid Kohila jaoskonna naiskodukaitsjad mõtteid ja panid paika plaani oma kohviku korraldamiseks. Kuna meie noor jaoskond pole veel sellist üritust korraldanud, oli põnev kogeda, kuidas algsest ideest küpses korralik plaan. Kes küpsetab? Kes keedab supi? Kui palju? Millised koogid? Kust saame nõud? Kust saame lauad-toolid? Küsimus küsimuse otsa. Aga nii kiiresti kui küsimus tekkida jõudis, nii kiiresti sai see ka vastuse, sest meie väikeses seltskonnas on hakkajad naised, kelle jaoks ei jää ükski küsimus vastuseta või probleem lahenduseta.

Kohila naiskodukaitsjad pidasid kohvikut

Pühapäeva hommikul olime aegsasti Kohila raudteejaama veetorni juures ning asusime kohvikut püstitama. Aeg lendas ja peagi saabusid esimesed külalised. Pakkusime sõdurisuppi, pannkooke, mitmesuguseid soolaseid ja magusaid küpsetisi. Tutvustasime huvilistele Naiskodukaitse tegemisi ja Ole valmis! rakendust. Kõigil oli võimalus oma teadmised proovile panna viktoriinis. Pisematele külalistele oli avatud väike mängunurk ja mõnusat meeleolu aitasid luua @kohilanvk (Kohila noortevolikogu) korraldatud Muusikatänavate esinejad. Kohviku lahtiolekuaja jooksul ei tekkinud kordagi hetke, mil meil kedagi laua ääres kaunist suvepäeva nautimas polnud. Oli rõõmustav, et saime pakkuda pühapäevasesse päeva toredaid hetki meie kohvikukülastajatele.

Päev oli meeleolukas ja saime kinnitust, et ühiselt toimetamine tuleb hästi välja. Hoovide päeva kohviku müügist teenitud tulu läheb Kohila veetorni taastamiseks. Veetornist saab tulevikus Naiskodukaitse Kohila jaoskonna kooskäimise koht. Lisaks sellele saab seal korraldada koolitusi, üles seada näituseid jms.

Kohila naiskodukaitsjad pidasid kohvikut

FastLion CMS

Kohila naiskodukaitsjad pidasid kohvikut

Kohila naiskodukaitsjad pidasid kohvikut

Nädal varem kogusid Kohila jaoskonna naiskodukaitsjad mõtteid ja panid paika plaani oma kohviku korraldamiseks Kuna meie noor jaoskond pole veel sellist üritust korraldanud, oli põnev kogeda, kuidas algsest ideest küpses korralik plaan 18. augustil toimus Kohilas hoovide päev, mille raames olid avatud kodukohvikud.

Kohila naiskodukaitsjad pidasid kohvikut

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse