Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kevadtormil osaleb ligi 80 naiskodukaitsjat Kevadtormil osaleb ligi 80 Tallinna, Harju ja Rapla ringkondade naiskodukaitsjad on kaasatud Kevadtormil osalevatesse Kaitseliidu üksustesse formeerijate, välikokkade, staabiassistentide ning parameedikutena. Formeerimine Meditsiin Side ja staap Toitlustamine ← Eelmine Naiskodukaitse koormusmatka võitis Tallinna ringkond Järgmine → Avalike suhete võistluse võitis teist korda järjest Tartu ringkond Kevadtormil osaleb ligi 80 naiskodukaitsjat

Kevadtormil osaleb ligi 80 naiskodukaitsjat

17. mail 2013

Tallinna, Harju ja Rapla ringkondade naiskodukaitsjad on kaasatud Kevadtormil osalevatesse Kaitseliidu üksustesse formeerijate, välikokkade, staabiassistentide ning parameedikutena.

Kõige enam naisi leidis rakendust üksuste formeerimisel. 10 Tallinna, 8 Rapla ning suisa 30 Harju ringkonna naist andsid oma hindamatu panuse just formeerimisfunktsioonis.

 

Traditsiooniliselt on naistel oluline roll ka toitlustamises, ühtekokku 18 naist pingutavad selle nimel, et kolme maleva võitlejatel oleks kõht täis ja seega ka meel rõõmus. Lisaks on Harju ringkonnast väljas 2 parameedikut ning üks sidejao ülem.

Kevadtormil osaleb ligi 80 naiskodukaitsjat
Harju ringkonna formeerijad Kevadtormil 2013 (foto: Helen Allas)

Tallinna maleva staabitöösse on kaasatud ka meie staabiassistendid. Kümne päeva jooksul on osalemas 7 erinevat naist. Töötatakse vahetustega, korraga on tegutsemas 2-3 staabiassistenti. Tallinna ringkonna esinaine Tairi Välinurm oli staabis abiks esimesel sissejuhataval päeval. Tairi sõnul oli päev tihe ja pingeline, nõnda, et sööma jõuti alles õhtu hakul ning siiani figureerivad unenägudes käsud ja käskude lisad. Tairi on Kevadtormi ajaks väljavõtnud oma puhkuse ning on staabiassistendina taas rakkes terve järgmise nädala.

 

Tallinna ringkonna naiskodukaitsjad annavad oma panuse ka organisatsiooni tutvustamisse pühapäeval, kui Tallinna maleva üksused teevad Teletorni juures lahingudemonstratsiooni ning linnarahvale tutvustatakse Kaitseliitu, Naiskodukaitset ja noorteorganisatsioone.

 

Kaitseliidu malevate ja seega ka naiskodukaitsjate jaoks lõpeb õppus Kevadtorm 2013 reedel, 24. mail. Tallinna Lauluväljakul on kell 10.00 – 13.00 linnarahvale avatud tehnika- ja relvanäitus ning pakutakse sõdurisuppi. Kell 11.00 toimub õppuse pidulik lõpurivistus, kus osaleb ka Kaitseliidu Tallinna maleva orkester.

FastLion CMS

Kevadtormil osaleb ligi 80

Kevadtormil osaleb ligi 80

Kõige enam naisi leidis rakendust üksuste formeerimisel 10 Tallinna, 8 Rapla ning suisa 30 Harju ringkonna naist andsid oma hindamatu panuse just formeerimisfunktsioonis Tallinna, Harju ja Rapla ringkondade naiskodukaitsjad on kaasatud Kevadtormil osalevatesse Kaitseliidu üksustesse formeerijate, välikokkade, staabiassistentide ning parameedikutena.

Kevadtormil osaleb ligi 80 naiskodukaitsjat

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse