Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kaius peeti taas talguid Kaius peeti taas talguid Nagu viimastel aastatel tavaks saanud, nii ka sel aastal, võttis Kaiu jaoskond plaani osaleda Teeme ära koristuskampaanias. Koristuspäev Kaiu lasketiirus, eesmärgiga- lasketiiru ümbrus ja sissesõidutee kaunimaks muuta ja talvisest prahist koristada, sai teoks 4. mail. Talgujuhi suured tänud Teile, Ülle, Eda, Miidi, Elma, Eve ja Endel! Oli tore ja väga tegus päev! ← Eelmine Mina olen mälestuspäeval uhke Järgmine → Inglite ja amatsoonidega näitust avamas Kaius peeti taas talguid

Kaius peeti taas talguid

Kaja Heinsaar 7. mail 2013

Nagu viimastel aastatel tavaks saanud, nii ka sel aastal, võttis Kaiu jaoskond plaani osaleda Teeme ära koristuskampaanias. Koristuspäev Kaiu lasketiirus, eesmärgiga- lasketiiru ümbrus ja sissesõidutee kaunimaks muuta ja talvisest prahist koristada, sai teoks 4. mail.

Kaius peeti taas talguid

Koguneti kella kümneks, väike tervituskohv ja tööjaotus ning päev võis alata. Ilm soosis igati, oli soe ja päikesepaisteline. Igaühel oli palutud kaasa võtta vajaminevaid  tööriistu. Kinnastega varustas naiskodukaitsjaid Teeme ära kampaania raames Tamrex ja aknapesuvahendite eest hoolitses Baltic Promotions OÜ.

Kaius peeti taas talguid

Tööd jagus kõigile: kes pesi aknaid, kes riisus, kes lõikas võsa, kes saagis puid. Tõstukiga traktor oli abiks tormist räsitud puid ära vedamas. Tulemus sai ilus ja eesmärk täidetud. Kuigi tööd jaguks seal veel nii mõnekski päevaks veel!

Vaatamata kiirele töötempole, leiti mahti ka supp valmis keeta. Ühisele lõunale kaasasime ka naabertalgulised tervisepargist. Tööpäeva lõpetuseks oli soovijatel võimalus kosutada end mõnusas saunas. Talgujuhi suured tänud Teile, Ülle, Eda, Miidi, Elma, Eve ja Endel! Oli tore ja väga tegus päev!

Kaius peeti taas talguid

FastLion CMS

Kaius peeti taas talguid

Kaius peeti taas talguid

Koguneti kella kümneks, väike tervituskohv ja tööjaotus ning päev võis alata Ilm soosis igati, oli soe ja päikesepaisteline Nagu viimastel aastatel tavaks saanud, nii ka sel aastal, võttis Kaiu jaoskond plaani osaleda Teeme ära koristuskampaanias. Koristuspäev Kaiu lasketiirus, eesmärgiga- lasketiiru ümbrus ja sissesõidutee kaunimaks muuta ja talvisest prahist koristada, sai teoks 4. mail.

Kaius peeti taas talguid

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse